רדיו הקצה קולטת את חברי קול הקמפוס ומרחיבה פעילות

תחנת ‘רדיו הקצה’, אשר משדרת מתוך הקמפוס של מכללת BPM, מעלה הילוך ונכנסת לליגה הגדולה!

‘הקצה’ התחילה כתוכנית רדיו בתחנת גלגל”צ אשר פעלה בין השנים 1999-2011 והוגשה ע”י קוואמי ונדב רביד. לאחר שסיימה את שידוריה, קיבלה התוכנית פינה חמה במתקן מכללת BPM, ועם הצטרפותו של עומר סנש כטכנאי הסאונד, הפכה ‘הקצה’ לתחנת רדיו אינטרנטית, פעילה ובועטת מ-2012 ועד היום.

כחלק מהחגיגות, האתר הרשמי של ‘רדיו הקצה’ עבר מתיחת פנים משמעותית – לחצו כאן ורוצו לראות!

 

קול הקמפוס מצטרפת לנבחרת רדיו הקצה

רדיו הקצה קולטת את חברי קול הקמפוס ומרחיבה פעילות - מכללת BPM

עכשיו אנחנו שמחים להכריז שתחנת ‘רדיו הקצה’ מקבלת הרחבה משמעותית בהיקף הפעילות שלה, והחל מהיום תשדר התחנה קבוע בין השעות 11:00 בבוקר עד הלילה. כחלק מהרחבת הפעילות המשמעותית, מצטרפים לכוח השדרנים גם שדרני העבר של ‘קול הקמפוס’. כן כן, שמעתם נכון, חברי תחנת ‘קול הקמפוס’, אשר הפסיקה את פעילותה בקיץ 2017, מצטרפים לנבחרת של ‘רדיו הקצה’ ומדי סופ”ש ישתלטו על התחנה בתוכנית ‘קמפוס הקצה’ עם כל השדרנים שהתאהבנו בהם במסגרת שידורי ‘קול הקמפוס’: גיל רוביו, ברק הלר חיון, אסף קפלן, אסף בן קרת, ליאור שיינברגר, גלית גרינר, ניר חסון, הדר זילברשטיין, יבגני צ’רטקוב ועוד.

בנוסף לשדרני ‘קול הקמפוס’ נקלטו לכוחות ‘הקצה’ גם מספר שדרני מפתח בנבחרת: עוזי פרויס, שהיה גדול העורכים המוזיקליים בגל”צ בסוף האייטיז-תחילת הניינטיז, ניצן נחומזון, ששידרה עד לא מזמן בגלגלצ עם תכנית חדשה של אינדי-פופ עדכני, ילי ורדי, שמשדרת תכנית של מוזיקה ערבית מהעולם, תמנה פרץ, שעלתה עם תכנית חדשה שמוקדשת להיפ-הופ נשי, גיא חג’ג’ שמשדר מאולפן שממוקם בקנדה ועוד תכניות חדשות כאשר המשותף לכולן הוא האהבה של העורכים והשדרנים למוזיקה שנמצאת מחוץ לגבולות המיינסטרים בישראל.

 

רוצים ללמוד רדיו ופודקאסטים לצד ‘רדיו הקצה’? לפרטים על קורס רדיו במכללת BPM