רועי קופרווסר

רועי קופרווסר

מרצה למוסיקה לסרטים ופוסט-פרודקשן

רועי קופרוסר – מלחין מוסיקה לסרטים, טלוויזיה, פרסומות ומשחקי וידאו, טכנאי פוסט-פרודקשן, מפיק מוסיקלי, מעצב פסקול, כותב שירים וטכנאי מיקס והקלטה, ומרצה למוסיקה לסרטים.

סיים בהצטיינות תואר ראשון במוסיקה וטכנולוגיות אודיו ב-City College Of New York שבניו-יורק ב-2006, ובילה 11 שנים בניו-יורק, בה עשה את מרבית דרכו בעולם המוסיקה והסרטים.
בשנת 2010, זכה בפרס המוסיקה המקורית בפסטיבל הסרטים של שרלוט, עבור הפסקול שהלחין לפיצ’ר Failing Better Now. בנוסף כתב את המוסיקה לפיצ’ר עטור הפרסים The Three-Way.
עבודותיו כמלחין, מעצב פסקול וטכנאי פוסט, הוצגו בין השאר בערוצים NBC, PBS, Discovery Channel ו-BET.
ב-2011, סיים פרויקט בן שנה וחצי בשיתוף עם אוניברסיטת קולומביה בניו-יורק: הפרויקט נשא את השם LIT 2 Quit: a mobile game for smoking reduction, משחק אינטראקטיבי לסמארטפון להפחתת עישון, בו כתב את המוסיקה ועיצב את פסקול המשחק.
כמפיק מוסיקלי וטכנאי אולפן, שיתף פעולה עם מוסיקאים רבים. ביניהם מוריס בראון (חצוצרה – ארית’ה פרנקלין, טאליב קוואלי, רוי הארגרוב), כריס רוב (קלידים וניהול מוסיקלי – קניה ווסט, ג’ון לג’נד), נייט ג’ונס (בס-ווייקליף ז’אן, טריי סונגס, לייף ג’נינגס) מייקל וויילן (מפיק ומלחין, זוכה בשני פרסי אמי), אמילי קינג, צ’סטר גרגורי, אמילי קינג ורן כהן (בית הבובות).
במקביל לעבודה על פרויקטים של אחרים, מטפח גם קריירה של אמן עצמאי. הוא כתב והפיק את כל החומרים של הרכב האינדי-פופ “Unemployed In Greenland”, בשיתוף עם גיא ג’יימס כהן, סולן הלהקה. אלבום הבכורה של ההרכב עתיד לראות אור בקרוב תחת הלייבל הגרמני Essay Recordings.
בשנת 2008, הצטרף כמרצה ל-Sonic Arts Center של CCNY וב-2010 החל להרצות ב-Clive Davis School of Recorded Music שב-NYU Tisch School of the Arts.

“אנו חיים בעולם גלובלי בו המוסיקאי אינו רק אומן, הוא גם יזם. האפשרויות העומדות בפניו הם גדולות ורבות לאין שיעור מאלו אליהן הוא נחשף. התפקיד שלי הוא לחשוף אותו לאפשרויות הללו ולעזור לו להבין מה מקומו בג’ונגל של תעשיות המוסיקה, הסרטים והפרסום”

קורסים

שם קורס משך הזמן
לימודי סאונד והפקה – המסלול המקיף BSP360 3 מפגשים שבועיים של 6 שעות אקדמיות (בממוצע), סה"כ שנתיים
קורס מוזיקה לסרטים ומדיה ויזואלית מפגש שבועי של 3 שעות אקדמיות (בממוצע), סה"כ 4 חודשים