מתן דרור בוגר המכללה זוכה בפרס אקו”ם להישג השנה למעבד מוזיקלי!

מתן דרור, בוגר מסלול EMP המקיף להפקה ויצירת מוזיקה אלקטרונית במכללה, ממשיך לקטוף הישגים אדירים וזוכה בפרס הישג השנה למעבדים של אקו”ם ע”ש יאיר רוזנבלום!

 

מתן דרור זוכה בפרס מעבד השנה במצעד המעבדים המוזיקליים של אקו”ם

הישג מדהים למתן דרור, עליו כתבו וועדת הפרס בתגובה: “הקלילות שבה הוא מצליח לייצר עיבודים והפקות ששומרים על חום ואותנטיות מצד אחד, בד בבד עם חדשנות ומודרנה, מעוררות הערכה רבה. עם כמות להיטים והפקות יוצאת דופן, הוא לגמרי כבש מקום של כבוד בתעשיית המוזיקה ואנחנו מאמינים שצפוי לו המשך עתיד גדול ומבטיח”.

 

אודות מתן דרור

מתן דרור, במידה ולא הספקתם להכיר, למד במכללת BPM במסלול המקיף להפקה ויצירה אלקטרונית, ומאז התברג בראש התעשייה ועובד עם מיטב האמנים ומיטב המפיקים והמעבדים בארץ. במסגרת השנים האחרונות, עבד עם אמנים מובילים כמו אייל גולן, עדן בן-זקן, משה פרץ, שרית חדד, עומר אדם ועוד רבים, ומפיק ומעבד מוזיקלית שירים רבים לצד המלחין המוביל אבי אוחיון.

שנת 2023 היא לא השנה הראשונה בה מתן דרור מגיע להישגים משמעותיים. ב-2021, הגיע לראש מצעד המעבדים המושמעים ביותר של אקו”ם לאותה שנה, וב-2018, האלבום “מישהו איתי כאן” של האמן בניה ברבי זיכה אותו ואת מתן שהפיק אותו באלבום פלטינה ראשון בקריירה, ומאז מככב מדי שנה בצמרת מצעדי המעבדים והמלחינים המובילים. זאת הודות לעבודתו על שירים שכולנו אוהבים, כמו “רסיסים” של רביב כנר, “שלמים” של עידן חביב, “שרק תחייך” של יובל דיין ועוד רבים ומצוינים.

אין מאושרים מאיתנו על הדרך המשמעותית שמתן עבר יחד עם המכללה ובשנים של עשייה מקצועית ענפה לאחר מכן, ומאחלים לו להמשיך לעצב את הפסקול של המדינה בצניעות האופיינית לו.

 

רוצים גם אתם ללמוד הפקה אלקטרונית בצורה מקצועית איתנו? לפרטים על מסלול EMP המקיף ליצירה והפקה אלקטרונית