מתן דרור בוגר המכללה הוא המעבד המושמע ביותר בשנת 2021!

מתן דרור, בוגר מסלול EMP המקיף להפקה ויצירת מוזיקה אלקטרונית במכללה, עושה שוב כותרות במצעד אקו”ם השנתי, וזוכה במקום הראשון ברשימת המעבדים המושמעים ביותר לשנת 2021 במצעד!

 

מתן דרור זוכה במקום הראשון במצעד המעבדים המוזיקליים של אקו”ם

מתן דרור, במידה ולא הספקתם להכיר, למד במכללת BPM במסלול המקיף להפקה ויצירה אלקטרונית, ומאז התברג בראש התעשייה ועובד עם מיטב האמנים ומיטב המפיקים והמעבדים בארץ. במסגרת השנים האחרונות, עבד עם אמנים מובילים כמו אייל גולן, עדן בן-זקן, משה פרץ, שרית חדד, עומר אדם ועוד רבים, ומפיק ומעבד מוזיקלית שירים רבים לצד המלחין המוביל אבי אוחיון.

שנת 2021 היא לא השנה הראשונה בה מתן דרור מגיע להישגים משמעותיים. ב-2018, האלבום “מישהו איתי כאן” של האמן בניה ברבי זיכה אותו ואת מתן שהפיק אותו באלבום פלטינה ראשון בקריירה, ומאז מככב מדי שנה בצמרת מצעדי המעבדים והמלחינים המובילים. זאת הודות לעבודתו על שירים שכולנו אוהבים, כמו “רסיסים” של רביב כנר, “שלמים” של עידן חביב, “שרק תחייך” של יובל דיין ועוד רבים ומצוינים.

אין מאושרים מאיתנו על הדרך המשמעותית שמתן עבר יחד עם המכללה ובשנים של עשייה מקצועית ענפה לאחר מכן, ומאחלים לו להמשיך לעצב את הפסקול של המדינה בצניעות האופיינית לו.

 

רוצים גם אתם ללמוד הפקה אלקטרונית בצורה מקצועית איתנו? לפרטים על מסלול EMP המקיף ליצירה והפקה אלקטרונית