הזוכים בתחרות הרמיקסים של עדי אולמנסקי לשיר ‘איך לאהוב אותי’!

מכללת BPM ו-Digistage מתרגשים להציג את הזוכים של תחרות הרמיקסים של עדי אולמנסקי!

את תחרות הרמיקסים ל’איך לאהוב אותי’, הסינגל הראשון מאלבומה הקרב ובא של עדי אולמנסקי, פתחנו בתחילת אפריל 2020, בעיצומו של משבר הקורונה. אנחנו רוצים להודות לכם המשתתפים שנרשמו ושלחו רמיקסים יצירתיים ומיוחדים במגוון סגנונות רחב – נהננו לשמוע אמנים שמותחים את הגבולות היצירתיים שלהם וממציאים את עצמם ואת השיר של עדי מחדש. עכשיו להכרזה:

 

תחרות הרמיקסים של עדי אולמנסקי, הזוכים

התחרות הייתה לא פשוטה, עם עשרות רמיקסים מעולים שנשלחו אלינו:

 

מקום ראשון: Blake Taylor

יאיר מספר לנו על הרמיקס: “אני מאוד אוהב את השיר המקורי. כשניסיתי לחשוב על איזה סגנון של רמיקס יתאים לשיר הזה, היה לי קשה לשמוע בראש את השיר בגרסת רמיקס “סטנדרטית” (“נוסחת הקסם”- מתחיל חלש, מתגבר, עושים עלייה גדולה ואז דרופ לרחבת הריקודים) – במקום זה, הלכתי על וייב יותר “רטרו”. בשנים האחרונות, הרבה זמרים גדולים בעולם חוזרים לסאונדים ולהפקות מה-70s ומה-80s (לדוגמא: ברונו מארס ב-’24K Magic’, דואה ליפה ודה וויקאנד באלבומים האחרונים שלהם והרשימה ממשיכה). שמרתי על המבנה המקורי של השיר כדי להשאיר את האווירה שעדי יצרה, רק להגיש אותה על “מצע” אחר. אווירת 70s שמנה, עם הרבה מוג’ו שקורא לך לרחבת הריקודים/להגביר את הרמקולים ופשוט להתחיל לרקוד!”

יאיר זוכה בהוצאת הרמיקס הרשמי דרך Digistage, שירותי קידום ממומן ברשתות החברתיות + 500 ש”ח לקידום וארגז בירות ‘Budweiser’!

 

 

מקום שני: Eden Fisher

 

עדן מספר לנו על הרמיקס: “ניסיתי לקחת את הרמיקס למקום כמה שיותר גרובי פאנקי ומרקיד שיש ומה זה שיצא”.

עדן זוכה בשובר ע”ס 400 ש”ח לקניית ציוד מקצועי למוזיקאים מחנות המכללה!

 

 

מקום שלישי: ערן גולדברג

ערן מספר לנו על הרמיקס: “אני חושב שניגשתי להפקה הזו מנקודת מבט של “איך אני הייתי מפיק את השיר” ואיזה רגש מעוררת בי הליריקה. לא ניסיתי לעשות רמיקס בשביל הרחבות או משהו, וזה מאוד מייחד את הרמיקס. מעבר לכך, השתמשתי בהרבה כלים חיים (חצוצרות, סקסופון, אורגנים, פסנתר, גיטרות) בשילוב עם אלקטרוניקה. כל הכלים מנוגנים על ידי, חוץ מהחצוצרות שהוקלטו על ידי. מעבר לכך אני חושב שהצלחתי להביא מגוון סגנונות להפקה תוך כדי השארות על קו מוזיקלי אחיד.”

ערן זוכה בשובר ע”ס 300 ש”ח לקניית ציוד מקצועי למוזיקאים מחנות המכללה!