גיבור הגיטרה והמרצה להפקת גיטרות יוסי סאסי משיק סינגל ראשון מתוך אלבום חדש

אחד המסרים החשובים שאנחנו ב-BPM מעבירים לכם, הסטודנטים, הוא ללכת אחרי החלום שלכם, לא לפחד לפרוץ גבולות ולקחת סיכונים. כעת אתם יכולים לקחת דוגמא מאחד הגיטריסטים המוערכים בעולם, והמרצה שלכם להפקת גיטרה ב-BPM, יוסי סאסי, שמשיק היום סינגל ראשון מתוך אלבום סולו חדש, רגע אחרי שעשה צעד אמיץ ועזב את להקת “אורפנד לנד” שהיה בין מייסדיה לפני למעלה מ-20 שנה.
גיבור הגיטרה המוערך, שהמציא ז’אנר (ואפילו כלי נגינה חדש – הבוזוקיטרה) נמצא בימים אלה בעיצומן של הקלטות לאלבום סולו חדש בסגנון רוק אתני אשר ייצא באביב ויכלול שיתופי פעולה עם כמה מהדמויות הבולטות במוזיקה הבינ”ל והמקומית.
לא בכדי נבחר דווקא Cocoon להיות הסינגל הראשון שייצא מהאלבום החדש. מדובר בשיר שמתאר במידה רבה את הדרך שעבר סאסי, ואת היציאה שלו מ”כלוב הזהב” הנוח; ראשית היה זה עולם ההיי-טק אותו עזב בצעירותו, ולאחרונה כאמור פרש מ”אורפנד לנד” המצליחה שהיה בין מייסדיה לפני למעלה מ 20 שנה, אל עבר קריירת הסולו והגשמת חלומות חדשים.
צפו בקליפ ל- Cocoon:

ב- Cocoon אנחנו מקבלים את סאסי למעשה בפעם הראשונה ב”פרונט” של היצירה בכל המובנים – ככותב, מלחין, נגן ומבצע. התוצאה היא המנון רוק עוצמתי ומרגש, שכולל כמובן גם ביצועי גיטרה מרשימים.
האלבום Desert Butterflies אשר יושק בהופעה חגיגית ברידינג בתחילת מאי (8.5) הוקלט על פני 3 יבשות ו-4 מדינות כולל שיתופי פעולה בין השאר עם ארז לב-ארי, רון “באמבלפוט” ת’אל (Guns N’ Roses), מרטי פרידמן (Megadeth) ועוד והוא יצירת המשך קונספטואלית, עשירה ומגוונת לאלבומו הראשון ולז’אנר הרוק האתני שפיתח סאסי. האלבום יופץ בחו”ל ע”י Warner Music ואף יכלול מסע הופעות בינ”ל.

השקת הבוזוקיטרה של סאסי במכללה – http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4265635,00.html

לפרטים על מסלול bsp לסאונד והפקה לחצו כאן 

לרכישת כרטיסים מוקדמת למופע ההשקה: http://goo.gl/71Lu4q

עמוד הפייסבוק הרשמי של יוסי סאסי: https://www.facebook.com/YossiSassi

קרדיט צילום : דינה בווה