יוניברסל מיוזיק ישראל במפגש עם בוגרי המסלולים של BPM

חברת התקליטים הענקית Universal Music פותחים שלוחה בישראל, הזדמנות מרגשת לתעשיית המוזיקה הישראלית! כחלק מהחיבור של מכללת BPM לתעשיית המוזיקה המקומית והעולמית, היה חשוב לנו ליצור חיבור מיידי עם השלוחה החדשה של יוניברסל מיוזיק ולהפגיש אותה עם סטודנטים ובוגרי המכללה.

 

Universal Music Israel, מפגש מפיקים

יוניברסל מיוזיק ישראל במפגש עם בוגרי המסלולים של מכללת BPM

במהלך חודש יוני 2021, כמה מהבוגרים והסטודנטים הנבחרים שלנו במסלולים המקיפים לסאונד והפקה מוזיקלית / אלקטרונית קיבלו קטע שירה של אחד מאמני יוניברסל מיוזיק ישראל, והתבקשו להכין לו הפקה מוזיקלית מלאה לרבות עיבוד, עיצוב סאונד, מיקס ומאסטרינג. הסטודנטים והבוגרים שלנו לא היססו ופתחו את תוכנות ה-DAW כדי להביא את החזון המוזיקלי שלהם לחיים יחד עם ערוץ השירה שקיבלו.

לאחר שהגישו את ההפקות שלהם, זכו הסטודנטים והבוגרים המשתתפים לקבל סיור פרונטלי במשרדי יוניברסל מיוזיק ישראל.

 

ליאור אביגדור, בוגרת מסלול BSP המקיף לסאונד והפקה מוזיקלית: “היה כיף להיחשף לחברה גדולה ובעלת השפעה רחבה כמו יוניברסל. הנציגים דיברו איתנו בגובה העיניים והסבירו לנו איך מתנהל לייבל גדול. היה דיון פילוסופי מרתק על תהליכים בהפקה מוזיקלית ובעבודה מול אמנים, על איך בוחרים אמן שמאמינים בו ממקום אומנותי אותנטי. קיבלנו הערות ממש בונות ומרימות על המוזיקה, לצד הרבה פרגון והערכה.”

 

יריב עציון, מנהל מחקר ופיתוח מכללת BPM: “כחלק מהמעורבות של מכללת BPM בתעשיית המוזיקה המקומית והעולמית, היה חשוב לנו להתחבר לאחד הלייבלים הכי גדולים בעולם. חשוב לנו ליצור לקהילת הסטודנטים והבוגרים שלנו הזדמנויות בתעשייה, והחיבור עם יוניברסל מיוזיק ישראל מאפשר פוטנציאל חשיפה חסר-תקדים עבורם.”

 

אנחנו במכללת BPM תמיד נמשיך לעבוד כדי ליצור הזדמנויות פיתוח קריירה לקהילת הסטודנטים והבוגרים שלנו, ומודים על החיבור עם יוניברסל מיוזיק ישראל.

ב-13.7.21 יגיע מנכ”ל יוניברסל מיוזיק ישראל, יורם מוקדי, להרצאה מקצועית בנושא תעשיית המוזיקה לסטודנטים והבוגרים שלנו בלבד – לפרטים והרשמה לחצו כאן