עדכון ציוד וכלי נגינה חדשים במכללת BPM

כחלק מחווית הלימודים העדכנית שאנחנו תמיד שואפים לספק, אנחנו דואגים להוסיף ציוד חדש באופן קבוע ודואגים לתת לסטודנטים את כל האפשרויות הכי עדכניות בכל התחומים המוזיקליים. כל הציוד, כרגיל, זמין לשימוש הסטודנטים בעת תרגולים באולפני המכללה. קבלו סקירה של כל הציוד החדש מהזמן האחרון.

 

מוניטורים וכרטיס קול לאולפן, שדרוג אולפן A במכללת BPM

אולפן הקלטות A - מכללת BPM

אולפן A של המכללה שודרג לאחרונה בזוג מוניטורים קצה-עליון של חברת אמפיון, הלא הם ה-Amphion Two18! מהמוניטורים האלה ייהנו כל המתרגלים באולפן A, לצד כל הסטודנטים הלומדים באולפן A את קורסי הסאונד השונים.

בנוסף, קיבל האולפן שדרוג משמעותי עם כרטיס הקול היוקרתי החדש של Universal Audio – ה-Apollo X! הכרטיס הגיע אלינו ישירות לאחר ההכרזה החגיגית שלנו בתערוכת NAMM האחרונה שהתקיימה בתחילת 2019.

לצד המוניטורים וכרטיס הוקל החדש, תוכלו גם למצוא את שלט המוניטורים החדש מחברת Presonus, יחד עם הציוד המוכר והאהוב של האולפן הכולל גם את הפרה-אמפ 6176 של UAD והקונסולה המפורסמת של Mackie!

 

סינתיסייזר חדש, שדרוג אולפן C

אולפן הקלטות C - מכללת BPM

אולפן C של המכללה מקבל חבר חדש ומרהיב, הלא הוא סינתיסייזר ה-Subsequent 37 של Moog האגדיים!

הסינתיסייזר מצטרף לאולפן לצד ציוד קצה-עליון נוסף שנמצא למצוא באולפן: המוניטורים של Genelec, כרטיס הקול Lyra 2 היוקרתי של PrismSound והמרחיב הדיגיטלי של RME.

 

מיקסר דיג’יי חדש בכיתת מוזיקה, Pioneer CDJ 2000 NXS2 Pioneer CDJ 2000 NXS2 - מכללת BPM

כיתת מוזיקה משתדרגת בתחום הדיג’יי עם נגן שאמור להיות מוכר לרוב הדיג’ייז מביניכם – ה-Pioneer CDJ 2000 NXS2 הוא אחד הנגנים הנפוצים במועדונים ונחשב לסטנדרט (גבוה) של התעשייה.

הסקרנים מביניכם מוזמנים לקבל הצצה ולהתנסות בעבודה עם הנגן בסדנה שינחה אייל גולדמן, מרצה ל-DJ במכללה. לפרטים והרשמה לחצו כאן

 

 

גיטרות קלאסיות חדשות ברחבי המכללה

ציוד חדש במכללת BPM

גיטרות קלאסיות חדשות לצוות הגיטרות שלנו! את הגיטרות תוכלו למצוא מסתובבות במסדרונות, על הגג, בכיתות אבל בעיקר בידיים של הסטודנטים שלנו, שלא יכלו לחכות לנגן עליהן.