חולמים לבקר בפסטיבל אולטרה? זו ההזדמנות שלכם

פסטיבל אולטרה
מכללת BPM ואון.טור מזמינות אתכם להשתתף בהגרלה חד פעמית ל-ULTRA Music Festival הקרוב שיתקיים בקרואטיה ויארח הופעות לייב כמו הכימיקל ברדרז ואת הדיג’ייז הלוהטים בעולם – ארמין ואן ביורן, אפרוג’ק, דיויד גואטה, טייסטו, סטיב אנג’לו, אלסו ועוד!

על פסטיבל אולטרה

פסטיבל אולטרה הוא המותג האלקטרוני המוביל בעולם שהתחיל את דרכו במיאמי ומשם המשיך לכבוש את אירופה ושאר העולם. למשך שלושה ימים (ה-10 עד ה-12 ביולי) יגיע הפסטיבל לחופי קרואטיה עם רשימה מרשימה של דיג’ייז מובילים מהעולם האלקטרוני. הפסטיבל מייצר שילוב המושלם של שמש, חופים מהיפים בעולם (החוף האדריאטי), מסיבות ללא הפסקה, מוסיקה שתקפיץ לכם את הדופק והפקה מרשימה במיוחד.
חברת און.טור משמשת כנציגה הרשמית של הפסטיבל בישראל. כעת בשיתוף עם BPM, המכללה של תעשיית המוסיקה, יש לכם סיכוי לקבל כרטיס לפסטיבל על חשבוננו!

שימו לב: הפרס כולל כרטיס כניסה לפסטיבל אולטרה קרואטיה שיתקיים בתאריכים 10-12.7 בלבד עם אפשרות לשדרג בתשלום לחבילה מלאה עם טיסות ולינה. הפרס אינו כולל טיסה, לינה, העברות וכל דבר מלבד כרטיס הכניסה כמפורט מעלה. ההגרלה תיסגר ב-30.6 והתוצאות יפורסמו בעמוד הפייסבוק של מכללת BPM ביום למחרת, ואחד מנציגי המכללה ייצור קשר עם הזוכה.

ההגרלה הסתיימה.