בוגר BPM רונן ירקון מתראיין לרדיו ללא הפסקה

עד היום, הפיקה המכללה אוסף שנתי עם מבחר יצירות הבוגרים. עם זאת, עושר היצירה וכמות החומרים האיכותיים שמוציאים בוגרי המכללה הביאו את BPM להרחיב את ערוץ הסאונדקלאוד הרשמי, ולהציע בו החל מעכשיו אוסף חודשי – מיקסטייפ של מיטב יצירות הבוגרים.
באוסף האקוסטי שפורסם ביוני תוכלו למצוא יוצרים מעניינים בינהם רונן ירקון, שהוא בשונה משאר הבוגרים המשתתפים באוסף לא למד במסלולי ההפקה, אלא במסלול הרדיו והקריינות של BPM.

עם זאת, ירקון מבהיר שהוא לא מסתפק במיקרופון השידור: “אני מאוהב במוזיקה, מגיל צעיר הייתי מקשיב לרדיו ומנגן על קלידים. בגיל העשרה התחלתי לכתוב ולהלחין שירים ובהמשך גם לשיר אותם בעצמי. לאחר עבודה של כמה שנים על אלבום הבכורה ולצד הופעות רבות בחרתי להצטרף לקורס רדיו כסוג של סגירת מעגל – קרצה לי היכולת להתבטא כעורך מוזיקלי וכמגיש, לתת במה למוזיקאים שאני אוהב בראיונות, בהשמעות השירים ובנגינה משותפת באולפן”.
על ההפקה המוזיקלית של השיר (ושל אלבום הבכורה של ירקון) אמון אורן לץ, ובין הנגנים המוכשרים ניתן למצוא גם את אלון הלל האגדי על התופים.

בימים אלה הוא משדר תוכנית שבועית בשם “מרחב ירקוןברדיו האינטרנטי 109fm, וביום שלישי 13.08 מופיע עם הלהקה בשירים מהאלבום הראשון ולקראת השני בתכל’ס בר בת”א (בר יוחאי 7).

האזינו לראיון עם רונן ברדיו ללא הפסקה!
לאלבום של רונן ירקון בבנדקאמפ, לחצו כאן

בואו למצות את הפוטנציאל שלכם. לחצו כאן למידע על קורסים ומסלולים במכללת BPM.