הכירו את התכנית “סוטים מהנושא” עם אבינוף פרומר

אבינוף פרומר החל את דרכו ברדיו בשנת 97′, כשהמונח “פודקאסט” עוד לא היה קיים: “התחלתי את המסלול שלי ברדיו כמפיק של תכנית הרדיו הראשונה בארץ לקהילת הלהט”ב (הומואים, לסביות, טרנס וביסקסואלים) בתחנה מסחרית, ברדיו 99FM (רדיו השרון) – כיום רדיו אקו בתכנית בשם ‘סינדרלה יוצאת מהארון'”, הוא מספר.

“זה היה בשנת 1997-1998. שנה מאוד מיוחדת לקהילה שכללה גם את הזכייה של דנה אינטרנשיונל באירוויזיון. השדרן היה נינו אורסיאנו, ובמסגרת התכנית עשינו סופרספיישל אירוויזיון במסגרתו השמענו בהשמעת בכורה עולמית את דיווה (בשפה האנגלית) ואף הייתי השדרן היחיד בארץ שקיבל אישור לראיין את דנה בשדה התעופה לפני עלייתה למטוס.”
עם השנים פנה מתחום הרדיו ללימודי קופירייטינג ובנה קריירה כסוכן נסיעות, אבל התשוקה לרדיו לא דעכה, ואת ההזדמנות סיפק בין השאר עולם הרדיו האינטרנטי והפודקאסטים. על אף שכבר עבד ברדיו, אבינוף החליט להירשם לקורס הרדיו של BPM ולחזור לחלום הישן.

מדוע חיפשת לימודים מקצועיים בתחום אחרי שכבר הפקת תכניות בעבר?
“אף פעם לא הפסקתי להאמין ביכולות הרדיופוניות שלי, אבל ידעתי שהיו חסרים לי כלים טכניים בשביל להתקדם בתחום. בעבר הייתי רק בתחום ההפקה ואף הייתה לי פינה בתחום הרדיו. אבל בשביל לשדר בעצמי הייתי צריך ללמוד איך להפעיל את הקונסולה ואת כל הצד הטכני שעומד מאחורי השידור”

כיום, משדר אבינוף, ביחד עם רון קסלר את הפודקאסט “סוטים מהנושא”, אשר מוקלטת מאולפני BPM ומתמקדת בכל פעם בנושא אחר – מסקס, דרך חיי לילה ועד פטנטים ומשוררים, עם מרואיינים מרתקים ולא מעט הומור וסאטירה. לפודקאסט עמוד פייסבוק מרשים, ומאות האזנות דרך אתר iCast.
פרומר גם סייע בהפקת משדר העצמאות ב 88fm וזכה לשבחים מהנהלת התחנה.

האזינו לתכנית דרך icast

הצטרפו לפייסבוק של “סוטים מהנושא” כאן

חולמים לשדר ברדיו? לחצו כאן לפרטים על קורס רדיו במכללת BPM.