בוגר Cubase – שאול נעים – הוציא דיסק בחסות התו השמיני

הלימודים במכללה היו כמו מעבר מטלוויזיה שחור לבן לשידור ב-HD

שאול נעים, בוגר קורס Cubase שמוציא עכשיו דיסק בחסות התו השמיני, מספר על דרכו, על לימודיו במכלה ועל תוכניות לעתיד. אתם עוד תשמעו עליו.
שאול נעים החל את דרכו המוסיקלית כבר שהיה בן 9, התפתח, למד וניגן על אורגן בשלל הרכבים. הוא התמקד בעיקר באירועים ושמחות משפחתיים, שם נהנה לשמח את חתני האירוע עם מוסיקה ברוח היהדות.
בד בבד עם הנגינה, הוא שימש כחמש שנים כעורך מוסיקלי ומגיש תכנית על מוסיקה אתנית בקול ישראל. אך ככל שהזמן עבר, כך הדחף ליצור גבר בו והוא החליט להקים אולפן ביתי קטן: “כל מוסיקאי חולם על אולפן בתי משלו”, הוא מספר, “אז התחלתי בקטן ולאחר שהכל הושלם היה חסר את הידע המשלים לחוות את ההפקה המוסיקלית”.

כשהוא הגיע למכללת bpm , זה היה בשבילו צעד טבעי. לאחר עשרות שנים של קניית ציוד מקצועי, הבשילה אצלו ההחלטה לגשת ללימודים שיאפשרו לו להתפתח בתחומו. קורס הקיובייס שעברתי במכללת bpm היה צעד מהחשובים שעשיתי”, הוא מספר, “אפשר להגדיר את השינוי כמו המעבר מטלוויזה בשחור לבן לשידור ב-hd. זכיתי בעונג רב ללמוד מהמורה חגי דוידוף שהוא גם מוסיקאי עם כשרון מדהים. התכנים שלמדתי במכללה מאד עזרו לי מאוד להפיק את אלבום הנעימות -“נעימות של זהב””.

נעימות של זהב כולל כ- 18 נעימות ומחרוזות ישראליות. לאחרונה, התו השמיני החליט לאמץ את האלבום, הפיק ועיצב את העטיפות ומשווק אותן לכל חנויות המוסיקה בארץ.

שאול: “אין ספק שהלימוד במכללה קידם את האיכויות בדיסק, הרמה המקצועית עולה, הסאונד יותר נכון ומאוזן. המשך הלימודים במכללה לתחומים נוספים נראה רק טבעי בעיני”.
בימים אלו עובד שאול על האלבום: “חגיגת זמר עברי בסגנון שמח” – אלבום הכולל מוסיקת נשמה יהודית עם לחנים חדשים שהוא כתב. כמו כן הוא משלים תכנית למופעי זמר ישראלי חסידי ומסורתי סביב מעגל החגים למתנסים, בתי ספר וועדי עובדים וכמובן ממשיך לשמח באירועים משפחתיים.

לפרטים אודות קורס Cubase לחץ כאן