רונן וויס- בוגר מסלול EMP:

מה הביא אותך ללמוד ב- BPM?

“בדקתי כמה בתי ספר למוזיקה, והיתרון הכי גדול של BPM על כל השאר הוא מחלקת קידום הבוגרים, והידיעה שלא שוכחים אותך אחרי שאתה מסיים את הלימודים. מה שמשך אותי גם זה שBPM יותר מכוון למוזיקה אלקטרונית מהשאר. בחרתי ללכת למסלול EMP כי זה המסלול שהכי התאים לי מבחינת תכני הלימוד ואורך המסלול.”

מהם הכלים שקיבלת עד כה במסלול?

“בעצם הכל. מתפעול הכי פשוט של תוכנות ההפקה (קיובייס ואבלטון) עד סינטוז מורכב והקלטות של להקות שלמות, וגם מידע על תעשיית המוזיקה, איך לפנות לקהל וללייבלים השונים. האפשרות לעבוד באולפנים של המכללה היא הזדמנות אדירה לצבור ניסיון בציוד שלא תהיה לי גישה אליו בשנים הקרובות ככל הנראה. השיעורים הפרטיים עזרו לי במיוחד אחרי שביליתי חודש במילואים באמצע שנת הלימודים, השלמתי את החומר בקלות ומקצועיות. המרצים ב-BPM אדירים, מכל אחד מהם למדתי המון וכל אחד מהם מקצועי מאוד בתחומו, חלק מהם גאוני מוזיקה אמיתיים! הם מתייחסים לכל תלמיד כעולם ומלואו ואפשר להתייעץ איתם על כל דבר.”

במה תרם לך המסלול?

“מעבר לידע המוזיקלי והטכני, המסלול תרם לי בהבנה שמה שאני רוצה לעשות בחיים זה מוזיקה ושום דבר אחר חוץ ממוזיקה. אם לפני הלימודים היו לי התלבטויות וחששות, אחרי הלימודים אני בטוח שזה מה שאני רוצה לעשות ולהתפרנס ממנו, ושיש לי את הכלים לעשות זאת.”

מה הן כוונותיך להמשך?

“התחלתי יחד עם השותף שלי ערן כץ ,שגם הוא לומד במכללה, פרויקט חדש בשם “Early Reflection”, שבעצם נחשף כאן לראשונה. אנחנו מפיקים סגנון שעולה עכשיו בעולם בשם “פסייליפטינג” שכמו שמובן מהשם משלב אפליפטינג טראנס (טראנס אירופאי, קלאב טראנס) וטראנס פסיכודלי. המטרה היא להפיק ולהופיע בארץ ובחו”ל עם הפרויקט הזה ולעבוד כמוזיקאים.”