ענבל ניסן- בוגרת קורס DJ:

מה הביא אותך ללמוד במכללת BPM?

“כל חיי אהבתי ונשמתי מוזיקה. יש לי המון ידע כתוצאה מכך. מוזיקה עזרה לי יותר מכל בתקופות הטובות והפחות טובות של חיי, ואני לא יכולה לדמיין את עולמי בלעדיה. לפני כשנה חיפשתי באינטרנט מכללה ללמוד בה, ובהתחלה חשבתי על קורס רדיו, (שגם אותו אני חושבת שאלמד בעתיד..), ונתקלתי ב b.p.m. נזכרתי שיש לי חברה שלמדה במכללה ובמקביל התייעצתי גם איתה, והיא המליצה בחום רב.”

מדוע בחרת ללמוד קורס DJ במכללת BPM?

“לאחר כשתי פגישות ייעוץ, עקב חוסר ההחלטיות שלי.. שבשתיהן היועץ הלימודי היה אדיב וקשוב, ונתן לי את כל המידע הדרוש לי להחלטה, כאשר יש לציין שמה שהכי הקסים אותי הוא כשנתנו לי את טופס מילוי הפרטים, שחוץ מלמלא את פרטיי האישיים, הייתה בקשה למילוי סגנון אישי של מוזיקה, כולל שמות של להקות, זמרים, זמרות וכו’ וזה מילא אותי! כי הרגשתי שמתייחסים אלי ולאהבה שלי באופן אישי. כשהיועץ סיפר לי על קורס די ג’י , התייעצתי עם בני משפחתי וחבריי, ולמרבה הפלא הם לא הבינו למה אני מתלבטת… כי לדבריהם אני “מטרידת די ג’ייז סדרתית”.. ובאותו הרגע החלטתי שזה הקורס בשבילי!”

מה הכלים שקיבלת בקורס?

הקורס הזה היה אחד הקורסים המעניינים והמאתגרים שלמדתי בחיי! השיעורים עם המרצה עמית “פייפ” רואי היו בעלי תוכן מקיף ביותר, כולל תכנים נוספים מעולם הפקת המוזיקה והסאונד שמבחינתי היו הבסיס להבנה גלובלית של החומר. העברת השיעורים הייתה באווירה כייפית שהשאירה את כולנו הרבה פעמים פעורי פה, מחכים בכיליון עיניים לשיעור הבא! ניכר שלמרצה יש ידע אדיר, והוא תמיד היה קשוב לשאלותינו ונתן מענה בהתאם. בנוסף לשיעורים, הגעתי גם לתירגולים וגם לשיעורים הפרטיים, כאשר בתירגולים היה לי תמיד את הציוד הנדרש, ואם הייתה תקלה כלשהי, אנשי התפעול המעולים היו מגיעים מיד ובשניות פותרים כל תקלה!. השיעורים הפרטיים עזרו לי מאד לחדד יותר את מה שנלמד בקורס.

ספרי על חווית הלימוד במכללת BPM:

“אני חייבת לציין שהצוות במכללה פשוט תותח על כל אחד בתחומו! ושקיבלתי יחס אישי מכל אחד ואחת!! בנוסף, נהניתי מהופעות שונות וסדנאות שהוזמנתי אליהן וכמובן מההפסקות ב chilout roof המדליק! הקורס נתן לי את הכלים להתחיל באהבה החדשה שלי ולעשות אותה על הצד הטוב ביותר! ניגנתי כבר כמה פעמים מאז סיום הקורס, מכל נגינה אני לומדת מטעויות ויש לי עוד דרך ארוכה.. יש לי גם המון רעיונות ומקווה להוציא אותם לפועל בעתיד… תנו למוזיקה להוביל גם אתכם!”