בוגר BSP – נדב פרסר – הקים אולפן עצמאי

נדב פרסר, בוגר מסלול bsp , הקים אולפן משוכלל ואתם נהנים מ-15% הנחה באולפן של נדב!!

לנדב פרסר, 24 שמנגן על גיטרה ועל בס שנים היה חלום: הוא רצה להתעסק בהפקה מוסיקלית ולעבוד מאחורי הקלעים.
כשהוא היה בן 16 הוא הקים בעצמו אולפן ביתי מאולתר ומאז הוא לא מפסיק: “עבדתי כעוזר טכנאי בכמה אולפנים”, הוא מספר, “ועבדתי בהגברה למשך תקופה. אחרי הצבא החלטתי להפוך את המוסיקה למקצוע ונרשמתי למכללת bpm.
“זה המקום שהבין את הצרכים שלי כמפיק בצורה הטובה ביותר. לימודי המוזיקה המעמיקים קידמו אותי המון כמוזיקאי ומעבד, ולימודי הסאונד נתנו לי את כל הכלים כדי לעבוד באולפן. יש שם כמה מרצים מדהימים שהם לא רק “אנשי מקצוע” מעולים, אל גם “אנשים” מעולים, והם אלו שהנחילו לי ידע רב, מעמיק ואפקטיבי”.

לאחר שסיים את מסלול ה-bsp במכללה, הקים נדב את אולפן בשם “האולפן של נדב”.
האולפן הוקם עבור מוזיקאים שיודעים בדיוק מה הם רוצים, אבל לא מעוניינים ויכולים לזרוק עשרות אלפי שקלים עבור זה. הוא מהווה מעין אלטרנטיבה לאולפנים המסחריים היקרים מדי מצד אחד, ולאולפנים הביתיים והלא מספיק מקצועיים  מצד שני. באולפן ציוד משובח של:api, Great River, Blue, TLAudio, rme ועוד. וכאמור, עבור הסטודנטים/בוגרים  של מכללת bpm ממתינה הנחה של כ-15% על מחירי האולפן של נדב!

ואם זה לא מספיק אז נדב עוסק גם בהפקה מוסיקלית ומנהל כיום את פורום “סאונד והפקה” בתפוז – פורום מקצועי שבו ניתן לפרסם שאלות בנושאי סאונד, פוסט, PA, אקוסטיקה ולקבל מענה מהיר.
“אני מקווה להרחיב את האולפן בקרוב”, הוא מסכם, “להתעסק בהפקה מוזיקלית “פול טיים”, ואולי למצוא פרוייקט שבו אוכל לתפוס את תפקיד המעבד בלבד – דבר שרציתי לעשות הרבה זמן”.

לאתר האולפן לחצו כאן, ולפורום סאונד והפקה- כאן

לפרטים אודות מסלול ה-bsp לחץ כאן