יחד כל הדרך – תלמידי BPM אורי יעקובצ’ק ורז קופרמן עם הרכב מסקרן

אורי יעקובצ’ק ורז קופרמן אמנם צעירים (23 ו-21), אבל דרכם המוזיקלית ביחד החלה כבר לפני 7 שנים כאשר היו חברים בהרכב בשם Blue Gravity, אחרי הצבא ועם התפרקות ההרכב המקורי, החליטו אורי ורז להמשיך וליצור יחד (“מבחינתנו מוזיקה זה סיכון שהיינו חייבים לקחת”, הם אומרים) מה שהוביל אותם להקים את ההרכב Blue Lining אותו הם מציגים בפנינו היום, ולהירשם ללימודי מוזיקה ב-BPM.

הם החלו בקורס אולפן ביתי ותיאוריה מוזיקלית, ובימים אלה אורי מתחיל את לימודיו במסלול זמר-יוצר.

אורי, מה אתה יכול לספר לנו על ההרכב?
הסגנון המוזיקלי שלנו הוא שונה, אני בא בעיקר מרוק ישן ובלוז ורז מגיע מהיפ הופ, אבל איכשהו אנחנו יוצרים משהו מעניין שלפחות לדעתי ,כיף לשמוע. אנחנו שרים בעיקר באנגלית, מכיוון שאנגלית היא השפה הבין לאומית והמטרה להגיע לכמה שיותר אנשים, בין אם זה בארץ או בארצות אחרות.

מה המשמעות של השם שלכם?
יש פתגם באנגלית שאומר “every cloud has a silver lining” שזה אומר שלכל ענן שחור יש שוליים מוארים, ה- blue מסמן את העבר שלנו . רז ואני כותבים על אופטימיות ומאמנים ששינוי יכול לקרות.

הגעתם למכללה אחרי שכבר יצרתם יחד כמה שנים, מה אתם מרגישים שתרמו לכם הלימודים עד עכשיו?
“אין ספק שהתחלנו ללמוד את שפת המוזיקה בכל צורותיה, בין אם זה בתוכנת הקיובייס, או תיאוריה מוזיקלית…לאט לאט אנחנו מיישמים הכל על כלי הנגינה וביצירה. אני ממש אוהב לבוא למכללה, האווירה מאוד חמימה ומחבקת”

איפה אפשר לשמוע אתכם?
יש לנו הופעה ב “אינדיקה”- פאב בבנימינה, ב-18.1 בשעה 21:00 ההופעה תכלול שירים מקורים וקאברים.
יש לנו גם עמוד בפייסבוק, עמוד סאונדקלאוד ועמוד יוטיוב.

בואו לקבל את כל הכלים כדי להפוך למוזיקאים הטובים ביותר, לחצו כאן לפרטים על קורסים ומסלולים במכללת BPM.