הזוכים בתחרות הדיג’יי “Mix Me Up” בשיתוף פסטיבל Port2Port

מכללת BPM נרגשת להציג את הזוכים של “Mix Me Up”, תחרות הדיג’יי סטים של מכללת BPM בשיתוף פסטיבל Port2Port!

אחרי המון לבטים בין עשרות דיג’יי סטים מרקידים במגוון רחב וצבעוני של סגנונות, פאנל השיפוט המקצועי שלנו, הכולל את גי דרייפוס, עמית אגמי, יריב עציון ולירן אקרמן, בחר בשני הדיג’יי סטים שהולכים להרקיד את הפרה-פארטי הרשמי של הפסטיבל ב-BPM חיפה וכמובן באירוע המרכזי של פסטיבל Port2Port לצד הליין-אפ המרשים שמציג!

אנחנו רוצים להודות לכל הסטודנטים והבוגרים שלנו, ששלחו דיג’יי סטים מדויקים ומקפיצים ועם יד על הלב, רצינו להוסיף את כולם לליין-אפ הפסטיבל.

 

תחרות “Mix Me Up” לדיג’ייז של BPM, הזוכים

להלן הזוכים בתחרות:

 

Navon

אמיר מספר לנו על הסט: “לאחר מספר ניגוני פתיחה במועדונים נחשבים בתל אביב, נוצר בי רצון לפרסם סט עם מוזיקת האוס וטכנו יותר דוחפת, לשעות בהן המועדון מלא וכולם בעניין. הסט מכיל שני קטעים מקוריים שלי (17:30, והקטע האחרון) והוא מציג סלקשיין רחב בעיניי. אני מרגיש שבתור יוצר ותקליטן צעיר יש בי רצון לחקור כמה שיותר מוזיקה יוצאת דופן, ולייצר יחודיות באמצעות קטעים שלי וקטעים של יוצרים אחרים. המרדף אחרי קטעים ייחודיים גורם לי להתאים את עצמי לשעה בה אני מנגן בצורה טובה בעיניי ולהפוך ליוצר טוב יותר.”

 

 

IDOS

עידו מספר לנו על הסט: “בסט שלי שילבתי מוזיקה מקורית עם מוזיקה שחשבתי שתהיה מתאימה לספוט הספציפי של המכולות באירוע כזה. הרעיון של הסט היה להביא נגיעות שונות של אנרגיה מוזיקלית תוך כדי שמירה על מאפיינים דומים וחיבור נכון בין הטראקים (: מקווה שאהבתם!”

 

 

הזוכים בתחרות יתקלטו באירוע הקדם הרשמי של פסטיבל Port2Port במכללת BPM חיפה ב-2.3 + יתקלטו ברחבת המכולות בפסטיבל Port2Port ב-10.3 + יקבלו 3 כרטיסי VIP לפסטיבל!