אולפני אנובה מארחים לביקור את הסטודנטים של מסלול BSP!

אולפני אנובה האגדיים הוציאו לעולם את כמה מהאלבומים הכי מיוחדים של המוזיקה הישראלית בשנים האחרונות, ולכן חשבנו שזה לוקיישן מושלם לסטודנטים שלנו במסלול BSP המקיף לסאונד והפקה מוזיקלית לביקור וסיור לימודי!

 

BSP מגיעים ל-Anova Studio

לאחרונה מסלול BSP המקיף לסאונד והפקה עבר שדרוג, עם מתיחת פנים לקורס מיקס ומאסטרינג מתקדם מתוכו, שהפך לקורס המועבר ע”י מספר מרצים שונים כדי לתת לסטודנטים במסלול כמה שיותר נקודות מבט מגוונות על תחום המיקס והמאסטרינג שידוע כאחד שיש לו המון גישות שונות.

את הסיור העביר אחד מהמרצים הטריים בקורס, שמעון טל – טכנאי מיקס ומאסטרינג ותיק והמנהל של אולפני אנובה, שמעביר במהלך הקורס את נושא ה-Outboard Mixing, מיקס בשימוש מכשירים אנלוגיים חיצוניים.

 

אז מה היה בסיור?

סיור BSP באולפני אנובה

במהלך הסיור, הסטודנטים נחשפו לאופן העבודה באולפן מסחרי המאובזר בטכנולוגיות הקלטה ומיקס מהשורה הראשונה, סיפר על הסט-אפ האולפני לרבות המכשור האנלוגי המגוון הנמצא בתוכו, והדגים צורת עבודה עם המכשור דרך הקלטה וביצוע תהליכי סאונד שונים באמצעותם. כל התהליך התקיים תוך כדי שיח פתוח אל מול הסטודנטים, בו הסטודנטים קיבלו הזדמנות ליישם את הידע שצברו עד כה.

שמעון מספר על הסטודנטים: “חבורה מופלאה וצמאה לידע ברמות שלא נתקלתי הרבה זמן. הסיור היה ממש כיף, והשיח היה מעמיק ומרתק”.

 

רוצים גם אתם ללמוד סאונד והפקה מוזיקלית לעומק מהמרצים הכי מקצועיים בתעשייה? לפרטים על מסלול BSP המקיף לסאונד והפקה מוזיקלית