בוגר emp – אנטון מאיקו- מוציא אלבום בכורה בלייבל “פונוקול”

אנטון מאיקו (mindwave) יוצר טראנס מוערך וכישרוני, בוגר המסלול האלקטרוני במכללת bpm מוציא בימים אלו את אלבום הבכורה שלו Escape from reality בלייבל “פונוקול”.

האלבום ממש לא נשמע כמו אלבום בכורה. אנטון הוא מהיוצרים הפרפקציוניסטים ביותר בזירה וניחן בסגנון ובבגרות רבה. כל טרק באלבום נבנה בבנייה פרוגרסיבית עם רעיון שאט אט מתגלה, בעוד המוזיקה עוטפת אותך בפקעת פסיכדלית ואווירה שעל פי רוב נדרשות שנים של ניסיון על מנת לייצר.
המוזיקה של אנטון מחברת בין גוף לנפש. הראשון זז לקצב המהפנט של המוזיקה בעוד הנפש משתחררת ממגבלות הגוף וממריאה לממלכת הפסיכודליה באופן הכי אינטימי שיש לטראנס להציע.
Mindwave מזכיר מאוד בסגנונו את Atmos בתחילת הקריירה (באלבום Headcleaner). מלבד האלבום צפוי אנטון להשתתף בעוד שני פרויקטים גדולים – הראשון הוא EP שייצא מטעם הלייבל והשני בינ”ל, כאשר טרק שלו ייצא במסגרת אוסף של חברת point zero הבריטית.

האלבום יושק במסגרת ערב מיוחד של הלייבל פונוקול בתאריך 11.11 במועדון הבלוק בת”א.

תוכלו לשמוע את יצירות שלו באתר האינטרנט mind wave 2007. לגבי המכללה מציין אנטון כי הלימודים עברו עליו “באוירה מאוד טובה וכייפית, אני ממליץ לכל מי שמעוניין ללמוד את נושאי המוסיקה והסאונד להגיע ל-bpm“. לדברי אנטון הרמה הגבוהה במכללת bpm היא זו שיוצרת את ההבדל האמיתי. ולבסוך מציין אנטון ” למרות שאהבתי את כל המרצים, הייתי רוצה להודות במיוחד לשני מרצים שהשפיעו עליי ועזרו לי מאוד, ירון אושינסקי ויריב עציון”.

ניתן להתרשם בלינקים הבאים:
http://www.psyshop.com/shop/CDs/pho/pho1cd438.html
http://www.phonokol.com/minisites/index.php?minisiteid=79

לכתבה במגזין PUNTO BEAT, לחצו כאן

לפרטים אודות מסלול ה-emp