את שירן סעיד, בוגרת מסלול BSP ליצירת והפקת מוזיקה ב- BPM פגשנו בפעם האחרונה כאשר השתתפה באוסף המכללה future sound of Israel שיצא בשנת 2012. לאחרונה היא השיקה ערוצי סאונדקלאוד ועמוד אמן בפייסבוק, ושמחנו לגלות שהיא עובדת על EP ראשון, מתוכו היא הוציאה ממש לפני ימים ספורים שיר בכורה בשם Point Zero.

שירן מספרת על הפקת ה- EP:

העבודה על ה-EP החלה, כך מסתבר בשיר שנוצר במסגרת תרגיל הפקה במכללה בו שיתפו פעולה בוגרי BPM נוספים: “הכל התחיל כפרויקט לימודים שהפקתי עם חבריי עופר האופטמן, יובל שנהר ועומרי וייס. עשינו סיבוב בת”א וירושלים עם מקליט והקלטנו נגריות, רעשי זכוכיות וכל מיני רעשים אחרים, אחרי שסיימנו להפיק את השיר שהוא בעצם השיר הסוגר את הפרוייקט. לקחתי הביתה את כל ההקלטות והתחלתי לעבוד על עוד דברים, ולאט לאט נוצר כל הקונספט הזה, והרגשתי שיש לי משהו יותר שלם. לאחר מכן התחלתי לעבוד עם כרמל דה פיצ׳וטו שהייתה חלק בלתי נפרד מהסאונד וההפקה של הפרוייקט והיא גם קישרה אותי לבחור בשם אודי שטרנברג שהגיע בזמן הנכון למקום הנכון, ונתן סיומת מעולה לכל הE.P הזה.” שירן מסבירה שגם לאווירת המחאה החברתית היה חלק משמעותי בעובדה שהחומרים יוצאים עכשיו: “הכל התחיל קצת אחרי המחאה החברתית והמשיך אל תוך המלחמה השגרתית. אפשר להגיד שדברים די געשו בי בשנים האחרונות, אולי איבדתי קצת את התמימות, נראה לי שהמילה זעקה מגדירה הכי טוב את ה-E.P הזה, כי אני מרגישה שאנחנו כחברה, כאנושות נמצאים בנקודה לא ממש טובה.”

השיר הראשון שיצא הוא כאמור Point Zero, ובקרוב ייצאו שירים נוספים מהפרויקט, אותם תוכלו לשמוע אם תצטרפו לעמוד האמן של שירן בפייסבוק.