בוגרת מסלול אולפן ביתי מיכל רוט ממשיכה לרוץ

לפני כשנה הוציאה מיכל רוט, בוגרת מסלול אולפן ביתי כאן ב BPM את אלבום הבכורה שלה “עד שיהיה לי טוב”. מיכל, בתה של האצנית אסתר רוט שחמורוב, גילתה את אהבתה למוסיקה בגיל צעיר. כבר בגיל 16 כתבה שירים והלחינה ושלוש שנים אח”כ תפסה את הגיטרה והופיע במועדונים ובארים קטנים. הקהל ההמום נחשף לבחורה צעירה ומתולתלת בעלת יכולת ווקאלית ומוסיקאלית מרשימה, יושבת מולם עם גיטרה בלבד, חשופה וכנה עם השירים שכתבה לעצמה.

הסינגלים שיצאו מתוך האלבום – “באמת”, “שבת” ו”איך” מעניקים רמיזה קלה לאופי המוסיקאלי של רוט.

האלבום שילב בין מלודיות מרגשות לבין שירי פופ עם סאונד מצוין. באלבום ניכר אופיה הדעתני משהו של רוט, עוצמתי, שברירי, חשוף ואמיתי. האלבום, שהופק ע”י איתי זילברשטיין ומאיר עמר (“נערי רפול”), בשיתוף עמית הראל ורוט עצמה ויצא בלייבל “עננה”.

מיכל למדה כאמור במסלול האולפן הביתי וחלקכם חלקו איתה כיתה בקורס המיקס והמאסטרינג. מאז האלבום כאמור עברה שנה, וכיום מיכל עובדת על אלבום שני והיא כבר הבעלים הגאה של אולפן הקלטות שבנתה, זאת במקביל לעבודתה כמורה לפיתוח קול.

“הדבר החשוב שלמדתי במכללה הוא להקליט נכון ,להוציא סאונד נכון להכיר לעומק את תוכנת הקיובייס. יש פה מורים תותחים ,אווירה טובה – אני מאוד נהניתי ללמוד ב BPM”.

לאתר של מיכל: http://michalroth.hug.co.il/