ישי סוויסה זוכה בתואר ‘הישג השנה לאלבום’ בפרסי אקו”ם

אנחנו במכללת BPM שמחים לברך את ישי סוויסה, בוגר המסלול המקיף ליצירה והפקת מוזיקה אלקטרונית, על זכיית האלבום “עלייתו ונפילתו של שם טוב האבי” בהפקתו בתואר אלבום השנה ע”ש עוזי חיטמן בטקס פרסי אקו”ם לשנת 2020!

 

“שם טוב האבי” זוכה בתואר אלבום השנה 2020 של אקו”ם

אי שם ביולי 2020 יצא בתאגיד השידור “כאן” הסרט המוקומנטרי “עלייתו ונפילתו של שם טוב האבי” בכיכובו של תמיר בר, רביד פלוטניק ודמויות רבות נוספות מסצינת ההיפ-הופ הישראלית. הסרט הקצר סחף איתו קהל רב והמון תשומת לב, ובמהרה הפך לתופעת התרבות הגדולה של השנה, עם מיליוני צפיות והשמעות של השירים המלווים אותו בפלטפורמות הסטרימינג השונות.

את הסרט, לרבות השירים המופיעים בו כמו “סם הרדמה” ו”האזרח הקטן”, הפיק מוזיקלית ישי סוויסה, בוגר המכללה הותיק במסלול EMP. אנחנו שמחים לברך את ישי על התואר המכובד שמאוד הגיע לו על העבודה המעולה שלו על האלבום, ומחכים לשמוע על עוד מפועלו האדיר בתעשייה.

 

על ישי סוויסה


ישי סוויסה הוא המפיק המוזיקלי מאחורי כמה מהפרויקטים המרתקים ביותר במוזיקה הישראלית בשנים האחרונות – מהניהול המוזיקלי של האלבום ‘ועכשיו לחלק האומנותי’ של האמן המוביל רביד פלוטניק (נצ’י נצ’), הסינגל “מחילה” של יסמין מועלם, הפקת הופעת הלייב של מרגי ב-Succulent Sessions ועוד רבים.

 

רוצים גם אתם ללמוד הפקה אלקטרונית בצורה מקצועית? לפרטים על מסלול EMP המקיף ליצירה והפקת מוזיקה אלקטרונית