בוגר EMP עידן הורטה

תכירו מולטי טאלנט חדש – עידן הורטה, בוגר מסלול EMP 2006 יצא מהלימודים במכללה במטרה לכבוש את העולם, ונראה שהוא בדרך הנכונה.

הורטה, (או בשם הבמה שלו Hortune) שלדבריו גדל על טראנס הוא לא רק יוצר, אלא גם בעל ידע עצום בתחום ואוסף מרשים של סטים ישראליים ובינ”ל.
בשנת 2009 אלו באו לידי שימוש בתכנית הרדיו האינטרנטית שהשיק באתר  2bcontinued.co.il בשם Classic Lesson Session: “בתכנית השמעתי קלאסיקות מהז’אנר של הקלאב טראנס עליהן גדלתי ומדי כמה תכניות גם גסט מיקס של אמנים ישראליים. התכנית נמשכה למעלה משנתיים וכללה למעלה מ 100 פרקים” הוא מספר.

ובתחום היצירה המוזיקלית?
“אחרי הקורס ב BPM התחלתי להפיק עוד ועוד פרויקטים ורמיקסים. בסוף שנת 2009 חברתי למקימי האתר http://www.tranceil.co.il כצלם הבית של האתר. עם הזמן הפכתי להיות הרזידנט של ההפקות של האתר בשם tranceil night וניגנתי בהפקות שבהם האתר היה שותף, חיממתי וקיררתי דיי ג’ייז רבים מחו”ל כמו: Dash Berlin , Andy Moor , Rank 1 , Jochen Miller , Ashley Wallbridge, Claudia Cazacu, Noel Gitman ועוד רבים וטובים, במועדונים המובילים בארץ : האומן 17 ת”א וירושלים, החתול והכלב, ה”גג” ועוד״.

ההופעה הבאה הקרובה היא בבלו4דאנס באילת, שם אני אנגן בשני מסיבות בריכה לצידי Ashley wallbridge ועד מספר דיי ג’ייז ישראלים מובילים”
ב 2009 הכרתי גם את שמואל פלאש (חלק מההרכב Flash Brothers) והתחלתי לנגן לצידו מידי פעם בכל מיני אירועים, לאחר כמה חודשים הגיעה מימנו הצעה לעשות רימיקס לטראק שלהם שלימים הוחתם בלייבל George Acosta ואף נוגן אז בתוכנית הרדיו של אחד הדיי ג’ייז המובילים בעולם Roger Shah (שם הטראק Flash Brothers (Dosza. לאחר מכן הפקתי עוד שני רימיקסים לאחים פלאש שהוחתמו בחברת התקלטים הישראלית של דיי ג’יי צ’ופי “Agnosia Records”.

ומה מעשייך בימים אלה?
“היום היצירה שלי מתאפיינת בסטים ייחודיים הכוללים משאפים ואדיטים שאני מכין לקראת כל מסיבה. במקביל לקריירת הדיי ג’יי פיתחתי כאמור קריירה כצלם מסיבות מוביל והיום אני מתעד רבים מהאירועים הגדולים בארץ ובחו”ל. חזרתי גם לרדיו, ובתחילת 2011 חברתי לתוכנית הרדיו Vocal Arena של עידן רחמנוב חברי המשודרת מידי ב DI.FM ב Vocal Trance Channel. ביחד שינינו מעט את הפורמט של התוכנית ובפורמט החדש התוכנית בת 3 שעות המחולקות לשניים- שעה וחצי של קטעי וואקל טראנס חדשים, ושעה וחצי של קטעי ווקאל טראנס קלאסיים ונוסטלגיים.

התוכנית זוכה מידי חודש לרייטינג גבוה והשיא שלה היה בחודש ינואר 2012 שבו הכנו תוכנית מיוחדת המסקרת את שנת 2011 (Yearmix) ובה נוגנו למעלה מ130 קטעים ב3 שעות.”

לפייסבוק של -Hortune
לעמוד תכנית הרדיו החדשה
לדף צלם בפייסבוק