בין דאלית אל כרמל למיאמי – בוגר BPM והבי אמל (Avalanche) כובש את העולם

והבי אמל (או בשם הבמה שלו AvAlanche) מדליית אל כרמל בן 25, החל ליצור מוזיקה ממוחשבת כבר בכיתה ו’.
אמל, בוגר מסלולי ה DJ הקיובייס והסאונד ב- BPM יוצר מוזיקת פרוגריסב האוס, טראנס ואלקטרו/האוס, דאבסטפ, אבל מעיד על עצמו כמי שמושפע מפריד אלאטרש לא פחות מאשר DJ’s מפורסמים.
בשנה שעברה ניגש יחד עם עשרות בוגרי המכללה לפרויקט השואוקייסים של פסטיבל – WMC הנחשב, אשר בו העניקה המכללה הזדמנות לבוגריה להשתתף.
והבי זכה במקום השני, ואכן נסע למיאמי, שם נחשף לבכירי התעשייה הבינ”ל. לאחרונה הוא אף השתתף בשואוקייס ה- EDM שערכה BPM כחלק מסדרת השואוקייסים שהושקה השנה.
המקוריות והייחודיות שלו כבר קסמה לשלושה לייבלים מחו”ל שכבר הציעו לו לעבוד איתם – Ultra Music, Pop Rox Muzic, ו- Full Room Records.

מה אתה אוהב לשמוע?
טראנס, אלקטרו האוס, ועוד. אני מתחבר לDJ’s כמו armin van buuren, markus schulz – dash berlin, Hardwell ועוד. הם השפיעו עליי רבות מבחינת המוסיקה שאני יוצר. מצד שני אני מתחבר למוסיקה הערבית האותנטית ולזמרים הענקיים ההיסטוריים כמו פריד אלאטרש. אין ספק שאני חושב על שילוב בין המזרחי למערבי – מיקס שידבר אלי ויבטא את הייחודיות שלי.

איך הגעת ללימודים במכללה?
הגעתי לBPM דרך המלצות של אנשים שלמדו במכללה. לאחר התעמקות במוסדות הלימוד החלטתי שזה המקום שאני רוצה ללמוד בו, והיום אני מבין שהבחירה שלי הייתה נכונה. במהלך השנה, הלימודים עזרו לי רבות ברמה המקצועית.
אומנם חשבתי שהגעתי עם רקע מצוין במוסיקה, אבל גיליתי שאני בור ביחס למה שחשבתי וכך לאט לאט המכללה הפכה לבית שני. התמקצעתי בתוכנה, בחשיבה המוסיקלית כמו קיובייס, טרקטור, תיקלוט בבלוטות’ אנלוגי, אפקטים ועוד…

הוצאת לאחרונה כמה טרקים, מה אתה יכול לספר לנו עליהם?
Kanun  -סגנון אלקטרו האוס בשילוב צלילים בערבית כמו הקאנון והמלודיה עם דרופ בסגנון של היום, זה טראק ייחודי שמדבר לנשמה ולנפש, יש בו אלמנט של רוגע ואהבה, כך הרגשתי בזמן העבודה עליו – עבודה של חודשיים ברצף, חשיבה עמוקה על אפקטים. העדפתי לעזוב את הפרויקט ולחזור אליו ואז לבצע שינויים לפי הרגש. פשוט חייתי את הרגע יום יום, מחשבות רבות עברו לי בראש. זה הפרויקט שאני הכי מתחבר אליו ובגללו קיבלתי גם הצעות עבודה במקומות שונים.
בקרוב הוא הולך להשתחרר בלייבל Spinnin Records. חיפשתי חדשנות בפרויקטים ולכן לקח לי כל כך הרבה זמן להשלים אותו. בקרוב צפוי להשתחרר עוד טראק חדש באותו הסגנון.
ישנו פרויקט נוסף הנקרא Race שהשתחרר בלייבל “ Ultra Music “ לצד 3 טרקים נוספים (Miami, AvAlanche, Underground).
אני נורא מתחבר אליו – מדובר בסגנון אלקטרו האוס עם הרבה צלילים חדשניים. יש בו הרבה “הפתעות” כמו פתיחות עוצמתיות והרבה בריקים ועליות. בנוסף ישנו מיקס של סאונדים של מירוצים המשתלבים יפה מאוד ביצירה ומספרים סיפור.
הטראק Miami הוא אחד הטראקים האהובים עליי. הייתי בסיבוב הופעות במיאמי בחודש ספטמבר 2013 דרך מפיקים שהזמינו אותי להופיע.  אהבתי את מיאמי ואהבתי את האנשים והחיים שם כל כך, עד שהחלטתי ליצור משהו שתמיד יזכיר לי אותה.

מה החלום שלך?
לנגן בפסטבלים כמו, Tomorrowland, Ultra Music, וכד’  ולחתום בעוד בלייבלים ענקים . אני שואף להיות די ג’י מפורסם ברמה עולמית. חשוב לי שאנשים יאהבו את היצירות שלי. אני רוצה להכניס חדשנות במוסיקה ושיהיה לי שם של ד’יג’יי טוב וחזק.

לדף האמן בפייסבוק

לעמוד הסאונדקלאוד

בואו להפוך לכוכבים הבאים של עולם המוזיקה האלקטרונית, לחצו כאן לפרטים על מסלול EMP במכללת BPM.