בוגר BPM בן קריתי משיק EP עם ההרכב Ghost Flower

חובבי אלטרנטיב/רוק? זה בשבילכם.

ב 7.11 בשעה 22:00 תתקיים בתיאטרון תמונע הופעת השקה חגיגית ל- EP הבכורה של ההרכב Ghost Flower בו חבר בן קריתי, בוגר מסלול ה- EMP בבי פי אם, שגם הפיק והקליט את החומרים בעזרת הידע שצבר במכללה.

בן, ספר לנו על ההרכב, מה מחכה לנו בהופעה?
Ghost Flower” הוא הרכב חדש והרכב ותיק: ותיק, כי אמנם חלק מהחומרים שאנחנו מנגנים כיום בהופעות נכתב בחודשיים האחרונים, אך חלקם כבר בשנת 2007. וחדש, כי הלהקה הנוכחית החלה לקבל את האופי שלה בשנה וחצי האחרונות, עם ההכנסה של המימד האלקטרוני למוזיקה, וכי היא התגבשה בהרכבה הנוכחי ממש בשנה האחרונה.

ההרכב מציג סגנון ייחודי המשלב רוק מתקדם ומלודיות עדינות מעולם הפוסט-רוק, יציאות לכיוון המטאל וכל זאת תחת מעטפת עשירה של אלקטרוניקה. בהופעה יבוצעו שירים מאלבום הבכורה שעתיד להשתחרר באפריל 2014.”

איך הגעת להרכב?
אני אישית הצטרפתי להרכב לפני כשנה וחצי בתור קלידן/מחשביסט. החברים חיפשו אז קלידן, ומצידי – כששמעתי את החומרים – עלו רעיונות מעניינים, ובכיוונים פחות קונבנציונאליים משילוב קלאסי של מקלדת בלהקת גיטרות. התחלנו לעבוד והצעתי שנתחיל הקלטות אצלי, באולפן הביתי, שכן בדיוק סיימתי את הלימודים במכללה וזאת הייתה הזדמנות בשבילי ליישם את הידע והכלים שצברתי.

תוך כדי תהליך ההקלטה עזב את הלהקה חבר והצטרף אחר במקומו, וכמה חודשים לאחר התייצבות ההרכב שחררנו ביוני אי.פי בהפקתי, שמימנו בעצמנו.
במסגרת קידום האי.פי והאלבום הראשון, שמתוכנן לצאת בחודש אפריל 2014, אנחנו מתכוונים להופיע כמה שיותר, בין לבין ההקלטות.

מה הביא אותך ללימודים במכללה?
“אחרי הצבא החלטתי ללמוד ב BPM במסלול EMP כדי ללמוד את כל התחומים שעניינו אותי מההתחלה ובאופן מסודר, בלי לעגל פינות. לאט לאט הכל התחיל להתחבר לי בראש והרגשתי מספיק בטוח לבצע הקלטות עבור אומנים אחרים, ליצור רמיקסים, מוזיקה לוידאו, סאונד ואפקטים לאפליקציות מובייל. קפצתי על כל הזדמנות שהייתה לי כדי ליישם את הכלים שלמדתי במכללה.

היום אני יוצר מוזיקה אלקטרונית בכל מיני ז׳אנרים בנוסף לעבודה עם הלהקה. החל מצ׳ילאאוט ודיפ האוס ועד דאבסטפ. עכשיו שהאולפן שלי עבר שדרוג רציני, אני חושב שזה זמן טוב להתפקס על קו מסויים ולכתוב אלבום ראשון משלי, בניגוד לעשייה שלי עד עכשיו שבה יצרתי לאחרים.

מי החברים שמנגנים איתך?
“יהונתן סופרין על הגיטרה והשירה, יונתן חזן על הגיטרה, יובל בכר על הבס, וגיל ברקן על התופים”

ניתן לרכוש כרטיסים במכירה מוקדמת בקישור הבא:
http://www.tmu-na.org.il/BuyTicket/buyTicket.asp?EventCode=9644

לאיבנט בפייסבוק:
https://www.facebook.com/events/1456871724538373/
אנחנו ממליצים!