בוגר BPM שחר נגאר הקים חברת DJ’s מצליחה

אנחנו אוהבים אנשים שחושבים בגדול, ושחר נגאר, בוגר BPM חושב בגדול כבר מחטיבת הביניים, כמו שמעיד הסיפור על החיבור הראשון שלו לעולם המוזיקה:
“הייתי תלמיד שמפריע ,שלא מועיל כל כך בשיעורים וכל הזמן עם אוזניות על האוזניים (תקופת המעבר מווקמן לדיסקמן). ההנהלה החליטה שאני חייב להועיל במשהו לפחות בהפסקות אז הסכמתי בתנאי שאני עושה רק מה שאני אוהב- אז מינו אותי לתפקיד “מנהל רדיו” בית ספר שזה אומר לנגן מוזיקה מעניינת ועדכנית לזמנו ולשבץ דיג’יים (ילדים) מתאימים אחרים, בשלב מאוחר יותר התחלתי לעשות את זה בתיכון”.

אחרי שעבר שלל מקצועות אחרים משליח פרחים ועד מאמן ספינינג, התחדדה אצלו ההבנה שמוזיקה היא הדבר האמיתי עבורו: “כל חיי הייתי בליין עד שהגעתי למועדון ההלנ’ס קלר שם הכרתי את הדיג’יי, היוצר והאמן בנלאומי איי.קיי.איי גל אבריל או כמו שכולכם מכירים אותו בשם “רועי בריזמן” אהבתי את הטכניקה, את בחירת הטראקים הנכונים בזמן הנכון ואת המקצועיות שלו והתחלתי לעשות איתו שיעורים פרטיים לדיג’יי בעיקר ביט מיקס.

בשלב מתקדם יותר נרשמתי למכללת BPM כי הרגשתי שמשהו חסר לי. לא הבנתי מה עד שיועץ הלימודים במכללה אמר לי שלדעתו אני צריך ללמוד אבלטון לייב והוא כל כך צדק. הקורס בהדרכתו של יחזקאל רז הוא קורס מעניין מאוד אשר פתח לי את הדמיון ואת האפשרויות ליצור טראקים לעשות רמיקיסים ולמיקסוס מעניין יותר בעזרת לופים , שילוב אקפלות, עריכת קטעים לפי הצרכים שלי (פיקסים), הקלטות ואפקטים בזמן הופעה. זו פשוט תוכנה מדהימה שאין לה גבולות.”
לאן כל זה הוביל אותך?
“אני מופיע מול קהל 3 שנים. הספקתי להיות רזידנט שנתיים במועדון הפינגווין חצי שנה רזידנט של מועדון חתול והכלב ,לנגן על 2 מטוסים, אירועים מתוקשרים כמו אירוע ההשקה של מגזין “גו סטייל” ועשרות חתונות ואירועים וכיום אני בעלים של חברה מצליחה אשר מונה 8 דיג’יים מובילים אשר נבחרו בפינצטה.
ה- DJ’s שלנו נוגעים ומתמחים בכל הז’אנרים ,החברה מספקת שירותי מוזיקה לעסקים ואירועים בכל רחבי הארץ והזרוע עוד נטויה” .

בקרו באתר של DJ שחר נגאר: http://www.djshahar.co.il/

לפרטים והרשמה לקורס Ableton