מחתים פספורט – המרצה גל פדה בפרויקט בינ”ל חדש

גל פדה, מרצה ב BPM ומפיק מוסיקלי מהמבוקשים בארץ (עובד בין השאר עם הראל סקעת שהגיע לאחרונה להתארח בקורס של גל במכללה) לא תכנן שזה מה שיקרה עם הפרויקט שלו. במשך שנים הוא כתב והלחין שירים אבל לא ממש חשב להוציא אלבום, עכשיו, אחרי סינגל ראשון ומוצלח עם אנחל בונני דברים נראים קצת אחרת. תכירו את פרויקט פספורט.

איך נולד הפרויקט?

“הפרויקט התחיל לפני 3 שנים, הוא התחיל ממש ככרטיס ביקור שלי כמפיק. הזמר היה חבר מניו יורק ולא הייתה לי שום כוונה לשחרר אותו. אחרי תקופה כשהשמעתי אותו לאנשים ראיתי שהתגובות מצוינות ואנשים אהבו. זה גרם לי לשנות כיוון ולהתייחס לפרויקט כאלבום.”

לאחרונה שחרר פדה לרדיו תחת הטייטל “פרויקט פספורט” סינגל חדש ומפתיע במיוחד גם באיכותו וגם בזהות הזמר עם הקול יוצא הדופן, איש שעד כה היה מוכר כשחקן- אנחל בונני. השיר Borrowed Time שבר גם את גדול המחסומים ונכנס לפלייליסט של גלגל”צ.

איך נוצר החיבור ביך לבין אנחל בונני?

“את אנחל היכרתי דרך חבר משותף וממש אהבתי את הקול שלו והחלטנו להמשיך את הפרוייקט ביחד כשהוא הזמר. רוב השירים הם שלי ויש כמה שירים שבהם כתבנו את המילים ביחד. אנחנו כרגע בדיבורים עם חברות בארה”ב ויש כיוונים מאוד טובים.”

פדה מגלה לנו שבחודש הקרוב ייצא סינגל חדש לפרויקט פספורט, והטוויסט הפיקנטי אם תרצו הוא שהזמרת בשיר החדש היא לא אחרת מאשר מארינה מקסימיליאן בלומין המוכשרת, בת זוגו לשעבר של בונני. אם לשפוט לפי הסינגל הראשון אז בהחלט יש למה לצפות..

לפרויקט לא צפויות הופעות בקרוב אבל אנחנו ניידע אתכם באתר ובפייסבוק כאשר יתפרסמו תאריכים. בינתיים אתם מוזמנים להיכנס לאתר הרשמי של פרויקט פספורט לטעימות מוסיקליות נוספות.

לאתר של גל, לחץ/י כאן.