גל פדה, מרצה להפקה מוציא סינגל ראשון עם אנחל בונני

גל פדה, מרצה להפקה ועיבוד במכללת BPM הוציא השבוע שיר ראשון מתוך אלבום הבכורה של הפרויקט המשותף שלו ושל אנחל בונני – “פרויקט פספורט”. המסע החל בניו יורק אשר האווירה הקודרת והסקסית של העיר מציפה את המאזין ובאה לידי ביטוי באופן כה ברור בכתיבה, בלחן, בהפקה ובסאונד של ‘פרויקט פספורט’.

גל פדה, מפיק, מעבד, כותב, מלחין, וכאמור מרצה במכללה, הוא בוגר לימודי מוסיקה ועסקים באוניברסיטת N.Y.U, בהמשך לימודי תואר שני באסתטיקה של המוסיקה. במקביל החל לעבוד באולפני הקלטות לצידו של המפיק זוכה ארבעה פרסי גראמי Gordon Williams והקים הרכב רוק בשם SAVILIAN שמכרו למעלה מ50,000 אלבומים. בארץ הספיק לעבוד עם אומנים כמו הראל סקעת (שאף התארח בקורס של גל במכללה השבוע) , נתי רביץ, אשרי כהן, עפר בשן, ועוד. אנחל בונני אשר בנוסף לכישוריו כשחקן מתגלה כזמר אמיתי עם קול מדהים ומרגש, פגש את גל פדה במסגרת חיפושיו אחר מפיק מוזיקלי. השניים החלו לעבוד ביחד ראו כי שיתוף הפעולה מניב תוצאות מדהימות והחליטו לשתף פעולה במסגרת פרוייקט פספורט.

התוצאה היא שיר מקסים בשם Borrowed Time שלדעתנו הולך לכבוש את תחנות הרדיו בארץ. את הטקסט שלו כתבו גל ואנחל יחד ללחן של גל, שגם עיבד והפיק מוסיקלית.