יריב עציון בכנס ה ADE העולמי למוסיקה אלקטרונית

בסוף אוקטובר התקיימה באמסטרדם ועידת המוסיקה האלקטרונית הגדולה בעולם – ה ADE, בוועידה משתתפים מדי שנה עשרות אלפי דיג’אים ומפיקים מכל העולם, ובמהלכה מתקיימות הופעות, סדנאות אומן ופגישות יזומות של האמנים, הלייבלים ונציגיהם. זהו ללא ספק המקום החם והנכון ביותר להיות בו אם אתה יוצר בתחום. השנה גם ל BPM הייתה שם נציגות מכובדת ביותר בדמותו של המנהל הפדגוגי שלנו והיוצר המוכשר יריב עציון (Yariv E), שהוא גם פרזנטור רשמי של Steinberg העולמית.

כחלק מהועידה חברת “ABLETON” יצרה סדרה של הופעות וסדנאות אומן עם שמות מוכרים במועדון STUDIO-K באמסטרדם, ומופע הסגירה של האירוע היה לא אחר מאשר יריב: “במהלך ההופעה הדגמתי שימוש בפונקציות שונות בתוכנה לצרכי הדיג’יי ע”י מיקסוס של מס’ קטעים שונים שייצרתי ושילוב של אלמנטים נוספים” הוא מספר.

מה החוויה הגדולה ביותר שאתה לוקח איתך מהפסטיבל?

“המון חוויות. זה ממש כיף לצאת בבוקר מהדירה ליד מלון הדילן ולומר שלום לקארל קוקס ופיט טונג. לא בכל יום יוצא לפגוש כל כך הרבה מפיקי על במטראז’ כלכך קטן. הסדנה הטובה ביותר הייתה עם דרק קרטר, קרל קוקס ודיויד מורלס שדיברו על הדרך שהם עברו להצלחה.  המסיבה הטובה ביותר הייתה ללא ספק מסיבת הסגירה ב – WESTERN UNI עם הלייבל GEM של – SECRET CINEMA, שילוב בין חברים קרובים למוסיקה משובחת. ה-ADE הוא אירוע חובה לכל מי שמחשיב את עצמו כמקצוען בתחום המוסיקה האלקטרונית” יריב מסכם, “כמות האנשים שמכירים והקשרים העסקיים והחברתיים שנוצרים בוועידה שווים את כל ההשקעה.”

עם שלל היוצרים וההצלחות הבינלאומיות של בוגרי BPM, אנחנו בטוחים שבכנס הבא יצטרפו ליריב לא מעט מהבוגרים שלנו.