המוסיקאי והיוצר המוכשר גל יוסף כהן (המכונה “מגלומן”), סטודנט שנה א’ במסלול BSP אצלנו ב BPM המכונה “מגלומן” משחרר את הסינגל הראשון שלו – La Mia , מתוך פרויקט מוסיקלי ייחודי הנקרא “עולם שפוי” עליו הוא שוקד בשלוש השנים האחרונות, ובו לוקחים חלק אמנים נוספים: אסתי נחום, ג’יני פנקין אשר מבצעים חלק מן השירים, מתוך סגנונות מוסיקליים שונים. המתחברים אל תוך פסיפס מוסיקלי מרתק ומעניין מבחינה מלודית.

“la mia”, שיר פופ קצבי וסוחף הוא כאמור הסינגל הראשון שיוצא מתוך הפרויקט. השיר שמשלב בין אנגלית לספרדית, נכתב במסגרת טיול לתאילנד, והוא עוסק ביחסים שבינו לבינה, כאשר השילוב בין המוסיקה לליריקה יוצר מקצב חדש, קליט ומעניין.

קצת על גל:

גל רק בן 23, גדל במבשרת ציון וכיום מתגורר בצור הדסה, הוא יוצר ומפיק מוסיקלי, בוגר המגמה למוסיקה “בתיכון לאמנויות”, שירת בצה”ל כלוחם ביחידת “עוקץ”. למוסיקה הוא נחשף עוד בילדותו, היא היוותה גשר שחיבר בינו לבין העולם, בכל מסגרת בה פעל הן בביה”ס בהם למד והן במסגרת שירותו הצבאי, לדבריו: “שיריו נכתבו בהשראת חוויות אישיות”. לאחר שחרורו מצה”ל הגיש בקשה לקבלת מלגה למכללת la music academy להפקה ועיצוב סאונד בלוס אנג’לס, והתקבל.

אז מה הוא עושה אצלנו?

“לפני שהגעתי למכללה אכן ניגשתי למכללת la music academy בלוס אנגל’ס. נסעתי לארצות הברית לראיון ולמלגה והתקבלתי. למרות זאת העדפתי להישאר בארץ, לקבל את הידע והטכניקה שלי ב-BPM ואולי בסוף הלימודים אסע”.

מה זה “מגלומן”?

“אז ככה, הפרויקט שלי “עולם שפוי הפרויקט (“מגלומנייאק”)” כולל 32 שירים, אותם כתבתי הלחנתי והפקתי במהלך השנים, ובפרט בתקופת שירותי הצבאי בתור לוחם, בפרויקט לוקחים חלק מבצעים נוספים אומנים חלקם גם מחו”ל ויש גם אומנים קבועים כגון ג’ני פנקין המתמודדת מ- the voice שנמצאת ברוב הפרויקט שלי, הוא משלב בין מספר סגנונות מוסיקליים, אלקטרוני, פופ, רוק, R&B ועוד. כשאת כולם מאפיין סאונד מוסיקלי אחיד. ההתמקדות היא בעיקר במוסיקה אלקטרונית והיכולת לשלב אותה בכל הסגנונות שציינתי.

מה היעד הבא?

“כרגע אני מתמקד על אלבום שיכלול כנראה 22 שירים. המטרה היא לקלוע לכל קהלי היעד שיש בלי לאבד את הזהות המוסיקלית שלי ואת הסאונד. אני גם שמח מאד לבשר למכללה וחבריי שקיבלתי לפני מספר ימים הזמנה אישית להופעת בכורה שלי במסיבת ענק בדנבר קולורדו בארצות הברית מהמארגן של המסיבה ששמע את החומר שלי בסאונד קלאוד והזמין אותי לסט של 6 שירים”.