גל גורן נבחר כפייבוריט מטעם שופטי RCA Records

גל גורן, היוצר הישראלי וסטודנט להפקת מוזיקה אלקטרונית במכללת BPM, זכה למקום של כבוד במסגרת תחרות הרמיקסים של כריסטינה אגילרה, כאשר ברקע מתנהלת דרמה סביב הזוכה הגדול – החשוד בהעתקת זכויות יוצרים.

תחרות הרימקסים RCA Records:

תחרות הרמיקסים שארגנה זמרת הפופ האמריקנית כריסטינה אגילרה, היוותה בחודש האחרון מוקד התעניינות ברשת האינטרנט. כ-1500 אמנים מרחבי העולם הגישו את גרסתם ללהיט Your Body, כאשר ביניהם גם מספר מוזיקאים ישראלים. במסגרת התחרות השתתף גם מפיק המוזיקה וה-DJ הישראלי, גל גורן, ששובץ ברשימת עשרת הרמיקסים הטובים כפי שדורגה ע”י הגולשים בהצבעה מוקדמת. הלילה (שני), פרסמו השופטים המקצועיים מטעם RCA Records (מחברות התקליטים הגדולות בעולם מבית Sony Entertainment המייצגת קשת רחבה של אמנים: דיאנה רוס, נטלי אימבורליה, לו ריד, קינגס אוף ליאון ורבים וטובים אחרים) את הזוכה הגדול ואת שלושת הפייבוריטים מטעמם, גורן ביניהם.

זוהי זכייתו השנייה של גורן בתחרות בינלאומית, לאחר שביוני האחרון דורגה גרסת הרמיקס שהפיק לאמן הרגאיי היהודי מתיסיהו (עבור השיר Sunshine) במקום השני מבין 320 גרסאות.

במקביל, דרמה התחוללה עם ההכרזה על הזוכים הגדולים בתחרות – ChokoDiscoManiac האיטלקיים – לאחר שאחד המתמודדים האחרים חשף כי הגרסה הזוכה מועתקת כמעט במלואה משירו של היוצר הבינלאומי קלווין האריס – Sweet Nothing. השמועה התפשטה במהרה והובילה לתרעומת בקרב הגולשים והמתמודדים כאחד, הדורשים כעת מ-RCA Records לבצע בחירה מחודשת של הזוכה הגדול