תוכנית הרדיו החדשה של אריאל גושן לוי מקורס רדיו

אריאל גושן לוי היא בוגרת קורס הרדיו של BPM. יחד עם שותפתה ליצירה חגית זילברשמידט היא הקימה חברת הפקות, כתבה ספר ילדים על הורות גאה ומגישה תכנית רדיו קבועה ב-fm109 המשדרת מה”מיידל’ה” בפלורנטין. מדי שבוע היא עורכת ומגישה שעתיים של מוזיקה ועושה זאת בצורה מקצועית ואיכותית. יניב מורוזובסקי, מנהל התחנה, מספר: “אריאל נולדה לרדיו, יש לה את הקול המושלם, טעם מוזיקלי משובח והרבה דברים להגיד. עם נתוני פתיחה כאלה, אין לי ספק שהיא תגדל להיות אשת רדיו מעולה”.
את אריאל ניתן לשמוע מדי יום ראשון ב-18:00 ב-109fm.co.il

איך נולד שיתוף הפעולה ביניכן?

“אנחנו – אריאל וחגית, שותפות שנים רבות לעשייה ויצירה מגוונת בשלל תחומים. למדנו ולימדנו, הפקנו, כתבנו והלחנו – חגית עבדה בערוץ הילדים ואריאל ליוותה אמנים, חגית מלמדת קולנוע וטלביזיה ואריאל מכרה ספרים, חגית כותבת ומלחינה טקסטים מופלאים, כותבת תסריטים ושירים ואריאל למדה בבית-צבי, באונ’ ת”א, עבדה בפסטיבל עכו ובקאמרי. אריאל הפיקה מסיבות ופסטיבלים וחגית שופעת רעיונות למכביר, יצירתית ומביאה נסיון מוכח בעשייה, אריאל בעלת מעוף ודמיון – מפיקה כל מה שזז וגם מה שלא. החיבור ביננו הוליד שיתוף פעולה פורה, מצחיק, מלא דמיון והומור שהביא אותנו להקים את “ננו הפקות”. ב”ננו” אנחנו מגשימות את החלומות שלנו וגם של אחרים”.

כמו רבים מהתלמידים שלנו, אריאל מגשימה את חלום הרדיו שלה דרך הרשת באמצעות פודקאסטים.

מה תוכלי לספר על תכנית הרדיו שאתן משדרות?

“הקלטנו והעלינו שלושה פודקאסטים של תוכנית רדיו אינטרנטית: “הפדרציה – תוכנית שוברת מוסכמות”. “הפדרציה” היא תוכנית ששמה לה למטרה לקדם אמנים לא מוכרים ולפשט את התהליך הארוך והיקר שאותו אומן צריך לעבור כדי להגיע לקהל. בתוכנית אנחנו משוחחות ומראיינות את האמנים, משמיעות משיריהם ובעיקר צוחקות, משתוללות ונהנות מכל רגע”.

בנוסף לכל אלה, אריאל וחגית עובדות על שלושה פרויקטים נוספים – האחד הוא אלבום משיריה של חגית בניהולה של אריאל ששירים ממנו כבר הוקלטו, הועלו לרשת וחלקם אף הושמעו ברדיו. השני הוא אתר אינטרנט מיוחד במינו בשם “15sec – מה הכישרון שלך” בו מתקיימות תחרויות סרטונים נושאות פרסים של כשרונות הגולשים בתחומים שונים, והשלישי – ספר ילדים על הורות גאה שייראה אור בקרוב.