חוגגים עשור עם ” דנה וענת ” הליין הנשי המוביל בת”א

במסגרת פעילות המכללה לקידום ועידוד תעשיית המוזיקה המקומית חברנו בשנה שעברה לדנה וענת שמפעילות בעשור האחרון את אחד מהליינים המושקעים והמכובדים ביותר בסצנת המוזיקה האלקטרונית-אלטרנטיבית.

החיבור עם דנה וענת פועל בצורה מדהימה ומזרים למכללה נוכחות נשית ואנרגיות מעולות, אנחנו מצד שני נחשפנו בהדרגה לעולם חדש של מסיבות עם רף השקעה,דיוק ואהבה שלא הכרנו. מכללת BPM גאה ומתרגשת לקחת חלק במסיבת העשור של דנה וענת ,כחלק משיתוף הפעולה מרצה המכללה עמית מגן ביצע עריכת סאונד ומסטרניג לדיסק העשור של הליין שיחולק במסיבה.

הנה הצהרה של הבנות ומידע נוסף על האירוע המתוכנן :

“גם לנו קצת קשה להאמין, אבל עוד רגע עוברות 10 שנים מהמסיבה הראשונה שעשינו ביחד על הגג ביפו. עשר שנים שכולנו נפגשות על הרחבה, רוקדות, מכירות, מסתבכות, מרימות, מתאהבות וחיות את הרגע. עשור שלם של אירועים, פסטיבלים, תרבות, מוזיקה, לילות לבנים, סופי שבוע בלתי שפויים ובעיקר הרבה אהבה ונשים. עשור שבו אתן מלוות אותנו ואנחנו אתכן. הרבה דברים משתנים בעשר שנים. העיר והמדינה, הסצנה והמוזיקה, הציפיות, סף הגירוי והסיפוק, הרמה וההרמה וכן, גם אנחנו ואתן. במסיבות שלנו ראינו רומנים נרקמים, מערכות יחסים מתהוות (גם פרידות) וזוגות שבסופו של דבר התמסדו וגם הקימו משפחות. כל אחת ואחד מכם, מי שמלווה אותנו צמוד כל השנים וגם אלה שהן לא בלייניות גדולות, לקחה חלק בעיצוב של העשור הזה. אם שתית בירה ב”מקום”, באשמורת או בשפגאט, רקדת תחת כיפת השמיים בסקאיה או בפינק אלפנט, פיזזת בברזילי הישן, החדש והמחודש, באייס שהפך ללימה שהפך לאו.סי.די, ראית סרט, שמעת הרצאה, החזקת ידיים, התחלת עם מישהי, התחילו איתך, חגגת יומולדת או סתם ,באת להתפרק. עכשיו אתן מוזמנות לחגוג איתנו את כל המנעד הרגשי הזה במסיבה אחת אולטימטיבית: מסיבת העשור של דנה וענת!”

לכבוד האירוע בחרנו בליינאפ מושלם:

ענת גלעד בוגרת ועובדת BPM שהצטרפה לשורותינו בשנה האחרונה והתגלתה כרכש מוצלח ביותר, נרקיס טפלר שמבטאת את הקול העכשווי ומובילה אג’נדה מוזיקלית שמזיזה לנו את האגן, תמי ביברינג הרזידנטית המופלאה שעושה לכולנו נעים באוזן כבר עשור, ומביאה לעמדה את כל מה שחדש ומרגש, הדס אוורבוך שמלווה אותנו כבר שנים והיא אחת התקליטניות האהובות עלינו וגם הוטרינרית הכי לוהטת בשטח, ומי שתתבל ותייחד את הערב הזה, האייקון הלסבי הבלתי-ממומש הלוהט ביותר שאנחנו מכירות, שתהיה שם איתנו בדיג’יי סט ועוד הפתעות: נינט טייב !

בכניסה למסיבה תקבלו פיסת נוסטלגיה שתוכל להישאר איתכן (כמובן בכמות מוגבלת, אחת מהסיבות ששווה להגיע מוקדם), מהדורה מיוחדת וחד-פעמית של דיסק העשור של דנה וענת, להיטים שליוו אותנו כל השנים, בחסות מכללת בי פי אם, ערכה ומיקססה תמי ביברינג שלנו.
שבת 15.12 . 20:00
מועדון הקומפורט 13 – רחוב קומפורט 13, תל אביב