המכללה לסאונד ומוסיקה bpm משתפת בימים אלה פעולה עם מועדון המוסיקה לנוער בכפר סבא, המעניק הכשרה מקצועית לנערים ונערות בעלי פוטנציאל מוסיקלי ושידם אינה משגת.
הרעיון העומד מאחורי חזון מועדון המוסיקה הוא כי הנערים הזוכים בהעשרה המוסיקלית , מתנדבים בקהילה כתמורה להזדמנות הפז שנפלה בחיקם.
bpm מקיימת קורס חינמי בן שלושה חדשים , בנושאי סאונד והפקה, שבמהלכו הסטודנטים הצעירים יתנסו בעבודת אולפן ממשית.
להלן מכתב תודה מאור רידר חי, מנהלת המועדון למוסיקה ונוער בכפר סבא:
צוות עיריית כפר סבא-מחלקת הנוער מדור הדרכה ומנהיגות צעירה, צוות bpm ושותפים יקרים!

אני רוצה לשתף במפגש הראשון והמרגש ביותר שנערך היום במכללת bpm.
12 הנערים, הגיעו בזמן אל מרכז הנוער העירוני, בשעה 14:00. כולם התלהבו,סיפרו שנוסעים למכללה להתחיל קורס ולשמחתי גילו רצינות והתלהבות רבה! כל הדרך הם שאלו אותי שאלות על המכללה, מה יש שם, כמה והחלטתי להפתיעם ולא סיפרתי כלום.
הגענו אל המכללה, קיבלו אותנו בסבר פנים יפות הצוות: אורית נגרין- מנהלת המכללה, אושיק- המרצה שלנו ורוז. הוזמנו להיכנס אל אולפן גדול /כיתת לימוד ובחדר המתינו לנו, כיבוד ושתייה. הכנסת האורחים הייתה מעל למצופה! הנערים ישר השתחררו, הרגישו חופשי וכמובן אכלו.
אורית החלה לספר על המכללה,על תוכנית הלימוד וכמובן,על החשיבות של רצינות, התמדה ואחריות אישית! נערך סבב בו כל נער/ה הציג עצמו,ציפיות שאיפות. הנערים קיבלו תיקייה של המכללה ובה סילבוס וחוברת ומהצד-ההרגשה הייתה נהדרת. לא היו בעיות משמעת,וכולם היו מרותקים לדברי אורית ואושיק! המפגש היה מוצלח ופורה, היכרות עם הצוות, המקום וחומר לחשיבה ועבודה למפגש הבא.
לסיכום, המפגש היה איכותי ומלווה בהמון אהבה וסימפטיה, הן מצד המכללה והצוות המדהים, והן מצד הנערים, שבדרך חזרה ,התקשרו אל חברים/הורים/וכל מי שרק אפשר וסיפרו כי חזרו עכשיו “מקורס ולימודים” בBPM

מודה לכולכם: לצוות שלי, למכללה המדהימה ולשותפים היקרים!

תודה ענקית לאורי טל, עמ”ן ועמותת רוטרי, שסייעו במימון הנסיעות למכללה!!!
המון חלומות הגשים מועדון המוסיקה לנוער בזכותכם!”