מוסיקה זה עולם מלא באהבה
הגישה של שאדי מגיזית, בוגר bpm למוסיקה היא קצת שונה, הוא מתכונן להוציא דיסק, מלמד ילדים לנגן על דידג’ ואפילו מתכוון ללמוד הילינג, כדי לפתוח צ’אקרות באמצעות הדידג’.

שאדי מזיגית, 31, התרגש ממוסיקה מאז שהוא זוכר את עצמו. בטיול לאוסטרליה, הוא למד לנגן על דידג’רידו, ומאז הוא לא מפסיק. הוא התאהב בתחום המוסיקלי ולאחר לבטים רבים הוא החליט להתעסק באהבתו האמיתית: “מוסיקה זה עולם מלא באהבה”, הוא פוסק, “שברתי את כל הפחדים, והמחסומים שהיו לי בראש, הייתי מבולבל, אבל ידעתי עמוק בפנים שאני רוצה להתעסק במוסיקה ולתת לדברים לקרות”.

הוא הגיע למכללת bpm על מנת לפתח את יכולותיו בתחום, ולהעמיק את ידיעותיו ועולם חדש נפתח בפניו.
“כשהגעתי למכללה מאד התרשמתי”, הוא נזכר, “והרגשתי אנרגיות טובות, נהניתי מכל השיעורים, המורים כיוונו אותי ועזרו לי לקנות ולבחור ציוד. לאחר שסידרתי את החדר ובו הציוד החדש הרגשתי סיפוק על כך שסוף סוף אני יושב ויוצר מוסיקה”.

שאדי סיים מגוון קורסים במכללת bpm, הוא למד תוכנה, סאונד, סינתזה, תורת המוסיקה, יצירה, די ג’יי ועוד. לפני כשנתיים הוא החליט להעתיק את מקום מגוריו מחיפה לתל אביב על מנת להתפתח בתחום. והוא התפתח. הוא התחיל להופיע בפסטיבלים כמו זורבה אשרם במדבר וסגול, ואף מעביר סדנה ייחודית לילדים בבית ספר מיתר ברמת גן:”בונים ומנגנים” – סדנאות דידג’רידו לילדים, שם הוא מלמד ילדים לנגן על הכלי, וכן בונה איתם כלי מוסיקה קטנים עליהם הילדים לומדים לנגן. בעתיד הקרוב, החוג שלו יועבר בבתי ספר וגני ילדים נוספים על מנת להפיץ את ייחודו של הכלי. בין לבין הוא מקיים הופעות עם הרכבים שונים וחבר של קבע בהרכב dipartiya.

ב- 15.8, בלבונטין 7, בשעה 22:00, תתקיים הופעה של מזיגית יחד עם ההרכב “מתתיהו” שיוצר היפ הופ וראפ ישראלי בשילוב כמה קטעים איסטרומנטילים עם הדידג’. כיום, שאדי עובד על אלבום משלו, הכולל קטעים שהוא עשה לאורך השנים, לבד ועם חברים שפגש במכללת bpm: “עשיתי כמה קטעים בשילוב דידג’רידו בכל מיני סגנונות: צ’יל, טראנס, האוס ועוד”, הוא מספר, “אני עובד עם תוכנת קיובס, פלגנים ואפקטים שבחרתי בעזרת המורים במכללה”.

ואם כל זה לא מספיק אז בעתיד הוא מתכנן ללמוד הילינג על מנת לערוך טיפולים באמצעות הדידג’. “מעבר לזה שהדידג’ הוא כלי מוסיקלי הוא גם כלי תרפי”, הוא מסביר, “האבורג’יניים שימשו בו לטקסים פולחניים,הויברציות והרטט שיוצא ממנו עוזר לפתוח את הצ’קרות. זהו כלי עוצמתי ומרפה, הייתה לי התנסות מאד חיובית על חברים, שבאמצעות ההילינג והכלי ידעתי בדיוק איזה צ’אקרות חסומות אצלם והופתעתי מאד שהם ענו לי שהכל נכון. אני מתכנן לעשות אנשים בריאים באמצעות המוסיקה. כי מוסיקה זה אהבה”.

 

לפרטים נוספים אודות מסלולים הלימודים