סטודנט מסלול הפקת מוסיקה (bsp) אוריאל יחזקאל – מוציא אלבום החתום בלייבל AD music!

אוריאל יחזקאל, הלומד במכללת bpm במסלול bsp, מוציא אלבום ראשון! האלבום שנקרא “Uriel – Culture shift”, משלב כלי נגינה חיים (קמנצ’ה – כינור פרסי , חליל נאי , דרבוקה , גיטרות בס חשמלית ואקוסטית , וטקסטרה ואקלית)שהוקלטו באולפן הביתי של יחזקאל, יחד עם אלקטרוניה וסינטיסיזרים. האלבום נע בין סגנונות שונים לכל אורכו כגון ג’אז פיוז’ן , רוק אלקטרוני ,פסקולים לסרט , מוזיקה ערבית ואתנית.

יחזקאל:”עבדתי שנה על האלבום והוא בעצם מייצג את המסע המוסיקלי שעברתי. כל שיר באלבום משתלב עם הבא אחריו, כל זאת על מנת להמחיש את המסע”.
האלבום רשום בלייבל AD music ומופץ באינטרנט על ידי חברת ההפצה “noting hill music”. יחזקאל הגיע למכללת bpm משום שרצה להעשיר את הידע שלו בכל הנוגע לתהליך הפקה, תזמור כלים ועד כתיבת פסקולים. הוא מימש את מלגת הלימודים שניתנה לו במסגרת תחרות TRAXX 2005 שערכה המכללה ובשנת 2008 נרשם ללימודים.
“מכללת BPM בהחלט ממלאת את הציפיות שלי ואף יותר. אני תמיד מרגיש שם בבית , האנשים טובים ולמזכירה תמיד יש סוכריות על השולחן”. הוא אומר בחיוך.
מסתבר שההצלחה חוצה גבולות: יחזקאל היה מועמד ל-3 קטגוריות ב- Schallwelle music award שבגרמניה על אלבום השנה, אמן השנה ותגלית השנה.
בנוסף לאלבום החדש, יחזקאל גם עושה מוזיקה בסגנון הפרוגרסיב האוס(progressive house), שחרר 8 קטעים בליבלים באירופה ועובד בימים אלו על הופעה חדשה ב LIVE שתשלב סינטיסייזרים , גיטרה חשמלית, מערכת תופים אלקטרונית ולפטופ.
יחזקאל מקווה להמשיך בעבודה המוסיקלית וכבד עובד על אלבום שני ואנחנו ב- bpm מאחלים לו הצלחה רבה!

לינק לרכישת האלבום של אוריאל יחזקאל:

http://www.admusiconline.com/main/uriel.php

לפרטים אודות מסלול ה-bsp לחץ כאן