קצת עלי: ליווה זמרים ולהקות בסגנונות: ג’אז, רוק, מוזיקה ערבית והודית. הופיע ברחבי העולם עם חוה אלברשטיין, אייל סלע ויאיר דלאלוהשתתף באלבומיהם. השתתף גם באלבומים רבים נוספים, בהם טוב לנו יחד של מאור כהן ומטבח אקוסטי של נקמת הטרקטור. לפני כשנתיים על חוף שקט בסיני הבשיל הרעיון להוציא דיסק סולו משל עצמו: “לכל אחד יש פנטזיה להוציא תקליט משלו וגם לי, החלטתי שבא לי לאתגר את עצמי בכישוריים יותר מוסיקליים ופחות נגוניים. המוטיבציה הראשונית מבחינתי הייתה שנים על גבי שנים שיצא לי לעבוד עם הרבה מוסיקאים מהרבה תחומים והחלטתי שהגיע הזמן שלי.”

למה המסלול הזה?

הבנתי שהלימודים של האולפן הביתי חשובים להשכלה שלי כמוסיקאי, כי אנחנו מנסים להבין תמיד קצת יותר את מה שאנחנו עושים. הנושא יאפשר לי להרחיב את היכולות שלי, אני אדע מה המדיה מאפשרת ואבין כל מיני אפשרויות כמו עריכה, סאונד, שילוב סאונדים שונים, לופים ועוד. כל זה חלק מהעבודה. אין היום מוסיקאי מקצועי שלא נתקל בתוכנות האלה בין אם הוא מפעיל אותם ובין אם לא.

למה bpm?

קיבלתי המלצות ומחברים, וזה מקום מדליק!

מורה אהוב?

המורה שלי בני סגל הוא איש מקסים, כיף לשבת איתו,אנחנו צוחקים הרבה אבל מצד שני הוא מאד עינייני, הוא פשוט לוקח אותי הלאה מאיפה שאני נמצא, בודק מה הצרכים שלי זה ממש תענוג, לפעמים יש לו זמן אז הוא חורג ממסגרת הזמן ומשקיע בי. הוא אפילו בא לראות הופעה שלי לא מזמן.”

במה זה קידם?

חברים תמיד ניסו למד אותי אבל לא לקחתי את זה ברצינות, יש לי מסגרת עכשיו וזה שונה לחלוטין, אני בא פעם בשבוע מכין שיעורי בית ומתקדם. אני בטוח שעכשיו יהיה לי יותר קל לעשות דברים בבית ולעבוד לפחות באופן חלקי על האלבום שלי.

לאתר על פרוייקט בו השתתף אגבבה

לכתבת המכללה על אבי

לפרטים אודות מסלול אולפן ביתי