בית ספר למוסיקה מיוזיק MUZIK סוגר את שעריו

בית ספר למוסיקה מיוזיק Muzik – סוגר את שעריו

בחודש פברואר 2017 בית הספר למוסיקה התל אביבי הוותיק מיוזיק Muzik סגר את שעריו והלימודים במוסד יפסיקו לאלתר. מכללת BPM תשמח לסייע לסטודנטים ובוגרי מיוזיק, פרטים בהמשך המאמר.

בית הספר Muzik לימד סטודנטים רבים במהלך השנים בתחומי יצירה והפקת מוזיקה. פעילות בית הספר למוסיקה מיוזיק החלה בשנת 1997 ומאז הם הכשירו הרבה מוזיקאים יוצרים ומפיקים.

לאור פניות רבות שקיבלנו מסטודנטים של מיוזיק אשר נותרו ללא מענה וללא הכשרה עבורה שילמו, קיבלנו החלטה להתגייס למענם ולעשות את כל המאמצים להעניק להם את ההכשרה שבקשו לקבל בעלויות נמוכות ככל שניתן.

 

לימודי המוזיקה בבית ספר מיוזיק Muzik

נושאי הלימוד שנלמדו בבית הספר מיוזיק הם: מוזיקה, סאונד ומשתתפים במגוון סדנאות מעשיות ופרויקטים אישיים וקבוצתיים – בכתיבה, הלחנה וקומפוזיציה, עיבוד, נגינה בכלים אקוסטיים ואלקטרוניים, הקלטה ועבודת אולפן, עיצוב צליל, פרוגרמינג, סינתזה, עריכה ומיקס. בבית הספר למוסיקה היה ניתן לקבל תעודה פנימית לאחר סיום הלימודים או להירשם לתואר ראשון במסגרת לימודים של 4 שנים.

 

כיצד מכללת BPM עוזרת לסטודנטים ובוגרי מיוזיק Muzik?

אנו מודעים לכך שסטודנטים רבים נקלעו למצב לא נעים של הפסקת הלימודים באמצע הסמסטר. כמו כן, בוגרים רבים שאולי חושבים על לימודי המשך בתחום המוסיקה, סאונד, הפקה תקלוט ועוד, מחפשים מקום חדש להתמקצע בו. בהתאם לכך, חשוב לנו כמכללה לקלוט את הסטודנטים ובוגרי בית ספר מיוזיק ולהעניק להם חוויה איכותית ומתקנת, ובית חם חדש להמשיך להתפתח בו.

 

מלגות והנחות להמשך לימודים במכללת BPM

במידה ונקלעתם לסיטואציה זו, אנו מזמינים אתכם לתאם פגישת ייעוץ לימודים בלתי מחייבת בקמפוס שלנו ויועצי הלימודים שלנו יעשו את המיטוב לעזור לכם בפטורים ומלגות מיוחדות כסטודנטים לשעבר במיוזק Muizk במטרה להקל עליכם מבחינה כלכלית בהמשך הדרך המוסיקלית שלכם ושתוכלו לחזור במהירות לשגרה והגשמת המטרות הפדגוגיות שלכם!

 

למה כדאי לבחור במכללת BPM?

מכללת BPM כיום הינה מוסד הלימודים הגדול, הוותיק והמוביל ביותר בישראל ללימודים בתחומי הסאונד, הפקה, יצירה, תקלוט ועוד. מדי שנה, אנו ב-BPM מכשירים למעלה מ-1,000 סטודנטים בקורסים והמסלולים השונים שלנו. המכללה ממוקמת בתל אביב, ליבה של תעשיית המוסיקה בארץ (10 דקות מתחנת רכבת “השלום”), והינה המוסד היחיד המוסמך בישראל ללימודי תוכנות ליצירת מוסיקה ממוחשבת של החברות הבינלאומיות המובילות: Ableton ,Apple ו-Steinberg. הצוות שלנו מורכב מאנשי התעשייה המובילים בתחומם, והם מלווים את הסטודנטים והבוגרים לאורך כל הדרך, גם לאחר סיום הלימודים וכל זה קורה בקמפוס האורבני שלנו הכולל 4 קומות של אולפנים, חדרי חזרות וכיתות מחשבים המאובזרות בציוד הכי חדיש בתעשייה.
לפירוט כל הסיבות מדוע כדאי לבחור במכללת BPM מוזמנים לקרוא את המאמר שהכנו בנושא.

בית ספר למוזיקה בתל אביב - אווירת הלימודים במכללת BPM