ה EP של יריב עציון, מנהל מכללת BPM, שובר מצעדים ברחבי העולם

Physical Error , הEP של יריב עציון , מנהל מכללת BPM, שובר מצעדים ברחבי העולם, נהנה מביקורות משובחות ומתנגן על כל רחבה ברבי העולם. והיד נטויה.

יריב עציון, מנהל מכללת BPM הידוע בשם הבמה Stereo Underground , שיחרר את ה EP הראשון שלו בסוף אוגוסט 2009 בלייבל Android muziq לייבל הפעיל ביפן ובגרמניה.  Physical Error , הטראק שעל שמו נקרא גם ה-ep מככב במצעדים ברחבי העולם. הוא זכה לביקורות מצויינותמצד אומנים כמו Atmos , Max Cooper , Dandi E Ugo ועקף במצעדים אמנים נחשבים כמו: Layo & Bushwaka , Steve Lawler ועוד רבים.  הוא דורג במקום השלישי ב- TOP 100 באתרים הנחשבים MixMag ו- Dj Download בקטגורית Techno ו- Tech House. אם זה לא מספיק הוא נכנס ל- 3 Dj Charts באתר הנחשב Juno ו- Beatport והגיע אפילו לתחנת הרדיו מס.1 בקוראטיה.  זה רק קצה הקרחון, הקטע יצא גם בויניל 12 inch בגרמניה בחודש הבא.

“הרבה מאד אמנים שואלים אותי מי עושה את הסאונד שלי ומי עושה לי מיקס ומאסטרינג”, אומר עציון, “האמת היא שאני עושה את הכל בעצמי, אני עובד עם לפטופ ופלאגינים של UAD אבל הכל בראש”. באוקוטבר שני קטעים שלעציון יצאו בשני אוספים (Beyond Trance, Progressive Illusions ) ובנובמבר מתעתד לצאת לעציון מיני LP. תחת השם SNOOZE ויכלול חמישה קטעים תחת הלייבל Elektrax music . מעבר לכך הוא כרגע מוציא באוקטובר הקרוב סינגל בלייבל האיטלקי Electric Petz שיכלול רמיקס של המפיק הנחשב SLOK.

מייספייס של יריב: www.myspace.com/yarivetzion

באתר של יריב: http://www.stereounderground.net