רוצים לבקר בפסטיבל הרוק הבלגי Rock Werchter?

מכללת BPM ואון.טור מזמינות אתכם להשתתף בהגרלה חד פעמית לרגל פסטיבל Rock Werchter הקרוב שיתקיים בבלגיה, ויארח הרכבים כמו מיוז, פו פייטרס ואלט-ג’יי!

פסטיבל Rock Werchter:

Rock Werchter, אחד מפסטיבלי הרוק הגדולים והמשובחים בעולם, שאפילו זכה בכמה פרסים שיעידו על כך, מוקם מדי שנה בעיירה קטנה בשם ורכטר שבבלגיה, שבמשך שאר השנה נשארת רדומה ומחכה בסבלנות ל-3 ימים של טירוף מוסיקלי בקיץ. הפסטיבל מציג מדי שנה ליינאפ עצום ומגוון, גדוש בלהקות ואמנים מהשורה הראשונה של עולמות הרוק, הפופ, האינדי והאלקטרוניקה.

רוצים לזכות בכרטיס לפסטיבל?

החל משנת 2006, חברת און.טור משמשת כנציגה הרשמית של הפסטיבל בישראל. כעת בשיתוף עם BPM, המכללה של תעשיית המוסיקה, יש לכם סיכוי לקבל כרטיס לפסטיבל על חשבוננו! כל מה שעליכם לעשות על מנת להיכנס להגרלה, הוא להשאיר את הפרטים שלכם בטופס שמופיע בהמשך העמוד, לשתף את הפוסט הזה בפייסבוק ולכתוב יחד עם השיתוף מה היא הופעת החלומות שלכם!

תאריכי הפסטיבל:

Rock Werchter יתקיים השנה בין התאריכים 25-28 ביוני, ובין ההופעות תוכלו למצוא את: Muse, Foo Fighters, Lenny Kravitz, Chet Faker, Alt-J, Hot Chip, Pharrell Williams, The Prodigy, FKA Twigs וזו רק ההתחלה.

 

שימו לב: הפרס הוא כרטיס כניסה לפסטיבל רוק ורכטר בבלגיה, שיתקיים בתאריכים 25-28.6 + לינה במתחם הקמפינג של און.טור בפסטיבל בתאריכים אלו. הפרס אינו כולל טיסה, העברות וכל דבר מלבד כרטיס הכניסה והלינה כמפורט מעלה. ההגרלה תיסגר ב8.6, התוצאות יפורסמו בעמוד הפייסבוק של מכללת BPM ביום למחרת, ואחד מנציגי המכללה ייצור קשר עם הזוכה. במידה והזוכה אינו מגיב ב-48 השעות לאחר ההכרזה בפרטי הקשר שהשאיר בטופס, רשאית מכללת BPM להעביר את הפרס לזוכה הבא שיעלה בהגרלה.

התחרות נסגרה.