חרגול וטבק חוברים למסיבת דיסקו/דיפ האוס

המסיבה, בה ינגנו Benji/Zidan & Yogo/MCDE/Deep’a וגם Walter, Turtle, Hectik ו – Cohen תתקיים בשישי הקרוב (18.6) ב- Culture Club  מי שיירשם דרך המכללה ישתתף בהגרלה בה שלושה מהמשתתפים יזכו בכרטיס חינם לאירוע.
סול, פאנק, דיסקו, בוגי, שיקגו האוס ודטרויט טכנו. המוזיקה של מוטור סיטי דראם אנסמבל נשמעת כמו זיכרון של שישים שנות מוזיקת מועדונים, אבל הגדולה האמיתית של הבחור הצעיר משטוטגרט היא העובדה שהוא מצליח לקחת את שלל ההשפעות האלה, לערבב אותם יחד, לטבל אותם בטוויסט עתידני ולשחרר קטעים שנשמעים באותו הזמן כמו פיסה מהעבר ומסע מהפנט אל העתיד.

השנתיים האחרונות הפכו את מוטור סיטי דראם אנסמבל לאחד המפיקים הלוהטים בעולם כשהקטעים בסדרת הריליסים “Raw Cuts” הפכו לקלאסיקות מועדונים מיידיות שזוכות להשמעה מפחות או יותר כל די.ג’יי בפלנטה בראשם שמות כמו כמו קארל קרייג מצד אחד וג’יילס פיטרסון מהצד השני.

הסאונד העתידני ומלא אנרגיות של דאנילו פליסו משטוטגרט שפועל תחת השם הארוך הזה, הפך אותו לכוכב מטאורי בסצינת הדיפ האוס, אבל גם ליוצר שזוכה להערכה אדירה גם מחוץ לעולם המועדונים. בשישי ה-18 ליוני הוא ינחת לראשונה בישראל למסיבה משותפת של חרגול וטבק, זיווג שעוד יספק לא מעט הרפתקאות לקיץ הקרוב.

הסאונד העמוק והמהפנט של הקטעים של מוטור סיטי עובד מדהים על הרחבות אבל נשמע לא פחות טוב בתוך זוג אוזניות. כל אחת מההפקות המקוריות כמו גם הרימיקסים של הבחור הגרמני הצעיר מצטיינים במוזיקליות יוצאת דופן לצד אנרגיות רחבה מפוצצות, וכמו ההפקות שלו כך גם הסטים שלו הם מסע מופלא בין דיסקו, האוס וטכנו, שיעור מאלף באיך די.ג’יי סט צריך להישמע. כדי להבין מה מצפה לנו עוד שבועיים מומלץ מאוד להאזין לסט שרקח מוטור סיטי לאתר הנחשב
“רזידנט אדוויזור”, סט שהפך מאז לאחד המהוללים שעלו באתר. למרות כל ההצלחה האדירה הזאת נראה שהדברים הגדולים באמת נמצאים עוד לפני הבחור המוכשר הזה.

לצורך ההפקה חברו חרגול וטבק, שניים מהגופים המבעבעים של השנים האחרונות להפקה משותפת שתהפוך את הקומה התחתונה של הקאלצ’ר קלאב למאורה של דיסקו, דיפ האוס וטכנו מהחלל החיצון, כשאותו זמן בקומת הלאונג’ הטבקים יצללו עמוק אל תוך ביטים מהעתיד.

רוצים לזכות בכרטיס?
שלחו מייל לכתובת [email protected] עם שמכם המלא ותיכנסו להגרלה
מחיר הכניסה – 60 ₪
מכירה מוקדמת:
http://misterticket.co.il/he /כרטיסים-למסיבות/מוטור-סיטי-דראם-אנסמבל
פתיחת דלתות – 23:00
האירוע בפייסבוק:
http://www.facebook.com/event.php?eid=126915943996152&ref=ts