בכל פעם שאנחנו שומעים על עוד שיתוף פעולה אמנותי שנולד בין כותלי BPM אנחנו מתרגשים מחדש. זהו גם המקרה עם ולרי שרמן (או בשם הבמה שלה Lara Snow), בוגרת קורסי האבלטון וקיובייס, שהוציאה לאחרונה סינגל ראשון ומצוין מתוך EP בכורה אותו יפיקו בוגרי מסלול ה- BSP להפקה ויצירת מוזיקה יהונתן בן דוד ויאיר שפרלינג. Lara Snow יוצרת אלקטרו-פופ איכותי, ובהתאם, הסינגל הראשון Sometimes It’s Enough קיבל כבר עם הפצתו השמעות – 88, קול הקמפוס ותחנות שונות.

ולרי, מזל טוב על צאת הסינגל. מה את יכולה לספר לנו על הפרויקט? ומדוע בחרת בשם Lara Snow?

“לאחר חיים שלמים של עבודה בהרכבים, אני יוצאת לראשונה בפרויקט סולו, שמשקף אותי, את מי שאני, בצורה הכי נקייה שיש. הסיבה שבחרתי לקרוא לפרויקט לארה סנואו, ולא על שמי היא שהוא מאגד את כל הטוב שבי, את הצד היוצר, האומנותי, החולם, החולמני, הלוחמני. לארה סנואו היא מאין אלטר אגו שלי, במילים אחרות. לסינגל הוכנו 4 רמיקסים מתוכם אחד כבר יצא (במיקס של פייק פ’אנק), בימים אלו מצולם קליפ לסינגל, ובמקביל עובדים באולפן על השלמת האי פי שיכלול גם הקלטת כלים חיים.”

איך נולד שיתוף הפעולה עם יהונתן בן דוד ויאיר שפרלינג?

“החיבור נוצר דרך יריב עציון (המנהל הפדגוגי של המכללה) שהמליץ לי לפנות אליו כשחיפשתי מפיק לעבוד איתו, מה שהתברר כהמלצה מצוינת כי היה בינינו חיבור טוב מאוד ויאיר הגיע דרך יהונתן”.

איך את מרגישה שהלימודים בבי פי אם השפיעו על מה שאת עושה היום?

“הדמו של הסינגל שיצא היה למעשה פרויקט האמצע שהגשתי לשיעור קיובייס. אני מרגישה שהלימודים במכללה תרמו לי המון כי זו הייתה הפעם הראשונה בה יכולתי ליצור דמואים משלי לשירים שלי ולתת למפיק הכוונה ברורה יותר לגבי הרצונות שלי”

בחרת כיוון מעניין לתמונות שילוו את הפרויקט:

“לויז’ואלס באי.פי נבחר מוטיב המים – והוא כולל סט של תמונות המצולמות מתחת למים. זו מחווה ל- Wish You Were Here של פינק פלויד, ומוטיב ה- Lost souls swimming in a fish bowl שמופיע בו.”