פורטל Trance IL חוגג 4 שנים בשיתוף BPM

החברים שלנו בפורטל הטראנס הגדול בישראל חוגגים ב 30.8 בהאנגר 17 בת”א ארבע שנים להיווסדם במסיבת ענק בשיתוף BPM!

פורטל Trance IL מפעיל בין השאר אתר מצליח, רדיו טראנס שהוקם בשיתוף BPM וקיים לאורך שנות קיומו למעלה
מ- 100 מסיבות עם DJ’s מובילים מהארץ ומחו”ל.

במסיבת יום ההולדת שתתקיים כאמור ב 30.6 החל מ 23:00 ינגן DJ JORN VAN DEYNHOVEN מגרמניה: יורן ואן דיינהובן הוא דיג’יי-מפיק ורימיקסר גרמני בעל שורשים הולנדיים ממשפחת הלייבל ארמדה מיוזיק של ארמין ואן ביורן. בשנים האחרונות הספיק לנגן באירועים גדולים כמו פסטיבל ה-Global Gathering – באנגליה ה- EDC בלאס וגאס ובמועדונים נחשבים כמו Ministry Of Sound, Gods Kitchen, The Gallery ועוד.

בנוסף נחשב יורן לאחד ממפיקי הטראנס המובילים במצעדים של אתר מכירות המוסיקה הנחשב Beatport עם שרשרת של פצצות אפליפטינג ובאנגינג טראנס כמו: Spotlight, Headliner, Six Zero Zero, Cheeky, Superfly ועוד. זהו ביקורו השני בישראל לאחר בכורה מוצלחת ומדוברת באוקטובר שעבר.

את יורן יחממו את יורן הרזידנטים שלנו אולג גיטמן ועידן הורטה שחוזרים לסט בק2בק משוגע ומלא הפתעות.
את הלילה יפתח רזידנט האומן 17 ופסטיבל הבלו4דאנס – יובל זך. אחד האשפים הגדולים כיום בישראל בבניית אווירה וקצב, שכבר הספיק לחמם גדולים כמו Armin Van Buuren, Dash Berlin, Paul Oakenfold, Above & Beyond ועוד.

ב- Classic Room ינגנו רוברט גיטלמן ויוסי גואטה: רוברט גיטלמן הוא ללא ספק אחד מגדולי הדיג’ייז והמפיקים בז’אנר הקלאב והטראנס המלודי כבר קרוב 2 עשורים, עשרות הפקות, רימיקסים ושיתופי פעולה עם אמנים גדולים בזירה הבינלאומית והחתמות בלייבלים נחשבים בחו”ל. לרוברט יצטרף יוסי גואטה, יחד עם מגישים את התוכנית Club In מידי ליל שישי 1:00-4:00 ברדיו 96FM .

בנוסף, יקדמו אנשי Trance IL גם יוצרים ו- DJ’s צעירים מרדיו Trance IL ברחבת קלאסיקות מיוחדת.

לאתר האירוע: http://www.tranceil.co.il/events/
לאיבנט: https://www.facebook.com/events/691627640852785/