טוהר מלכה- בוגרת מסלול אולפן ביתי:

מה הביא אותך ללמוד במכללת BPM?

“מה שהביא אותי ללמוד במכללה הוא הדחף החזק שלי ללמוד מוזיקה.. חיפשתי מכללה ברמה גבוהה והתייעצתי עם לא מעט אנשים שלומדים מוזיקה במסגרות שונות, אך מכל המסגרות היחידה שענתה על צרכיי היתה מכללת bpm. נכנסתי לאינטרנט וקבעתי פגישת ייעוץ ופחות משבוע כבר סגרתי על הלימודים במכללה.”

מדוע בחרת במסלול אולפן ביתי?

“בחרתי ללמוד את מסלול אולפן ביתי משום שאני יוצרת והחלום שלי מאז שאני ילדה הוא להגשים את עצמי ולהפיק יצירה שלי מרמת הכתיבה ועד לשלב הסופי בהפקה ועם הזמן להפיק גם אנשים אחרים. קורס אולפן ביתי הוא קצר יחסית ומכיל בתוכו את כל הכלים להפקת יצירה באופן מקצועי. הגעתי לקורס בלי כל ידע על תוכנת הקיובייס, על שלבי ההפקה וגם לא על הסאונד. בקורס רכשתי המון ידע על כל אלה, כמובן שכל נושא מצריך לא מעט תרגול. במסגרת הקורס נתבקשתי להגיש פרויקטים. בעזרת האולפנים של המכללה יכולתי לעשות זאת. באולפנים יש ציוד מקצועי ואיכותי המאפשר להפיק סאונד ברמה גבוהה מאוד.”

ספרי על חווית הלימוד שלך במכללה:

“נהנתי מהיחס האישי שקבלתי מצוות המכללה- ממנהלת המכללה ועד לאנשי התפעול, תמיד מוכנים לעזור ולייעץ בכל תקלה או שאלה טכנית והכל עם חיוך רחב. במהלך הקורס ביקשתי מספר שיעורים פרטיים כי לא הייתי בטוחה שהבנתי היטב את החומר.. את השיעורים העבירו לי באופן פרטני וסבלני- מה שעזר לי להפנים וליישם את החומר. היו מקרים בהם החסרתי שיעורים כי לא חשתי בטוב והמכללה דאגה לי לשיעורי השלמה מטעמם. זה עזר לי מאוד ובזכות זה לא הרגשתי שאני לא מבינה את הנאמר בשיעור. במהלך הקורס למדתי עם מספר מרצים, המרצים דאגו להעביר את החומר באופן מעניין ע”י הומור והשמעת יצירות של תלמידים משנים קודמות. המרצים נותנים יחס אישי לכל תלמיד ומבררים בסוף כל נושא כי כל התלמידים הבינו את החומר. אני לא מעט פעמים הייתי צריכה הסברים והמרצים כולם נענו עם חיוך וסבלנות מרבית.”

במה תרם לך הקורס?

“בזכות הקורס הצלחתי להגשים את חלומי ולהפיק יצירה אישית מתהליך הכתיבה ועד להשלמת היצירה. גיליתי בעצמי משיכה לסגנונות מוזיקליים שונים ואירחתי אותם בעולם המוזיקלי שלי. חוויתי משפחתיות מגוונת של צלילים וחברים מדהימים שגרמו לי להרגיש טעימה מעולמם. אני ללא ספק ממליצה לרבים מחבריי ללמוד במכללת bpm ואני בטוחה שאחזור בעתיד להרחיב אופקיי בעולם המדהים של המוזיקה. תודה על הכל!!”