מתן שקדי- בוגר מסלול EMP:

מה הביא אותך ללמוד במכללת BPM?

“התחלתי את כל שלב ההתעסקות בהפקה ועבודת אולפן בגיל יחסית מאוחר בחיים, לכן היה לי מאוד חשוב לקבל את כל הידע המקצועי ברמה הגבוהה ביותר ומהר. היה לי ברור שאצטרך מקום מסודר לשם כך ומכל ההמלצות ששמעתי סביבי ומהביקורות הטובות לא היה ספק ש-BPM זה המקום המתאים.”

מדוע בחרת ללמוד במסלול EMP?

“המסלול בסה”כ מרכז את כל הידע (ומעבר) למה שמפיק מוסיקה אלקטרונית צריך לדעת לתוך מסלול אחד. מתאוריה מוסיקלית, דרך סינתזה (שמפתיע לדעת כמה זה נחוץ), סאונד, תוכנה ושיעורים עם מרצים שהם אמנים פעילים בתחום.”

מהם הכלים שקיבלת עד כה במסלול?

“למדתי לעבוד מסודר, שליטה מלאה בתוכנה, תיאוריה מוסיקלית מלאה, הבנת סאונד ועיצוב סאונד איכותי, למדתי איך נכון לפנות ללייבלים ולאנשי יח”צ וכמובן להכיר את הכלים והמכשירים הרלוונטים ביותר לתחום ההפקה האלקטרונית.  בתור אחד שעבד בלי הפסקה באולפנים במכללה אני בהחלט יכול לומר שחווית התרגול באולפנים הייתה מצויינת אולפנים מטופלים אקוסטית, עם ציוד ברמה הגבוהה ביותר ושעות עבודה גמישות ביותר (עד לתוך הלילה). בהחלט יתרון בולט של המכללה. אין ספק שלמדתי עם המרצים הטובים ביותר בתחומם. לא הייתה שאלה שלא נענתה, נושא שלא הובהר והתמקדות בדברים הקטנים, ועם זאת קצב למידה אינטנסיבי ויעיל שמכסה מא’ עד ת’ את כל מה שהתעשייה דורשת ממך לדעת.”

במה תרם לך המסלול?

“היום ההפקה שלי הרבה יותר בשלה. אין ספק שהסאונד שלי השתפר פלאים וקטעים הפכו להרבה יותר רלוונטים לשוק המוסיקה. כוונותייך להמשך. כרגע אני מתכוון להתרכז בעיקר בעבודה שלי כיוצר ולעסוק במיקס ומאסטרינג אך אין לדעת לאן נגיע…”