שבוע השידורים של “תדר” בחסות BPM

שורת שיתופי הפעולה של מכללת BPM ותחנות הרדיו האינטרנטיות בישראל ממשיכה, והפעם, אנחנו גאים להכריז על שיתוף פעולה נרחב עם “תדר” – פופ אפ רדיו בר. איכשהו הזמן עובר מהר ואנחנו כבר עומדים בפתחו של שבוע השידורים הרביעי של התדר, הטומן בחובו אוצרות לא מבוטלים כלל. חשוב לנו להקל עליכם את מלאכת החיפוש ולכן ריכזנו עבורכם ממש כאן את נקודות השיא הצפויות והחמות ביותר של השבוע:

יום ראשון 19.8:

מיני פסטיבל פילפלד בתדר. מיטב המוחות מנסים למצוא תשובה לשאלה מי אוהב יותר את מי, תדר את פילפלד או פילפלד את התדר. עד שהמדע ימצא תשובה, נחגוג את ההרמוניה ביום מיוחד בו נמכור מגוון רחב ואקסקלוסיבי מעיצוביו של פילפלד, במיוחד ליום זה; חולצות, פוסטרים, הדפסי משי מיוחדים וגזרות חדשות. בשעות 19:00-21:00 יעלה ויבוא רמי פורטיס האליל (לו עיצב פילפלד את עטיפת אלבומו האחרון “החבר אני”, שגם יימכר בתדר) יחד עם עידו אגמון ויחד הם ישמיעו מוזיקות אהובות. בשעות 21:00-23:00 יגיע פינצי לתכנית השבועית שלו בתדר, ומייד לאחריו בשעות 23:00-01:00 יתפרסו באולפן פילפלד בעצמו יחד עם ספי פישר, שותפו למסע היצירתי. את הלילה יסגרו וולטר וגאלו בסט אפוף באס כך ניתן לשער. המטרה בגדול זה להביא את כולם לבילוי יומי ולילי, רוקדים בבגדים של פילפלד, ומתרגשים מאמנות וממוזיקה כמה שיותר. יכול להיות נחמד, לא? (יש לציין כי את החולצות הרגילות של פילפלד יהיה ניתן לקנות בתדר בכל עת, עד לסגירתו).

יום שני, 20.8:

גלעד כהנא מתארח אצל צח טרטל בר. למקרה שמישהו תהה איך נשמע גלעד כהנא כשהוא מקריא שירה ושופך מפיו מלל בלתי מרוסן ובלתי מצונזר על רקע הקליטים האיכותיים והמופרעים של צח בר, הצב האהוב עלינו, אז בקרוב מאוד הוא עומד לגלות את התשובה… חשש כבד לכך שיגיעו אורחים סודיים נוספים, בואו להיות מופתעים ונלהבים יחד איתנו.

יום רביעי, 22.8:

15:00-17:00, גיא חג’ג’ מארח את סטיבן מלקמוס. לפני שיעלה בערב על במת הבארבי ויזכיר לכולם מה זה דיסטורשן ואיך הוא נולד, יגיע סטיבן מלקמוס, סולן פייבמנט וסילבר ג’וז לשעבר והג’יקס בהווה, לשוחח עם גיא חג’ג’ על הא ועל דא ובעיקר על הנושא החביב על מלקמוס: דברים שהוא מתעב. תחושה של שידור בלתי נשכח באוויר…

יום חמישי 23.8:

20:00-22:00- דפנה לוסטיג בספיישל 15 שנים לדסטניז צ’יילד | 22:00-23:00- באטרינג טריו לייב בתדר! וואו, לא מספיק שיום חמישי נפתח עם אגוזי וממשיך לסט “פורטונה” של הקטיק שהוא תמיד סופר קלאס, בערב גם מגיעה אלינו לא אחרת מאשר אושיית הפופ ואשת המחץ דפנה לוסטיג, לשעתיים מיוחדות בהוקרה ללהקת הבנות הכי כיפית בהיסטוריה, דסטניז צ’יילד, שחוגגת יום הולדת 15 אבל נראית הרבה פחות… מיד לאחר שנפזז לצלילי הדסטניז ובקושי נספיק להתאושש, חברי בטרינג טריו (יוב שהוא רג’ויסר, בנו הנדלר וקרן דוניץ) יפנקו אותנו במופע לייב מהפנט ומחשמל, שכבר קצר שבחים מכל מי שחווה אותו, ובצדק רב. כיוון שאת רוב זמנם מבלים חברי ההרכב בחו”ל, די חובה לראות אותם בהופעה חיה עד שדבר כזה מתאפשר, ועוד בחינם. מומלץ מאוד לכל מי שמרגיש שעבר המון זמן מאז הפעם האחרונה שהוא ראה משהו טוב לייב, ושבא לו פשוט לעוף. אחרי ההופעה, נצא למסע לילי נחוש לצליליו של כלבתא האהוב שיסתער על אולפננו.

יום שישי 24.8:

תדר + פורט סעיד מציגים – חפלת שישי בצהריים עם הופעה חיה של טריפונס! רגע לפני כניסת השבת, נשיב עטרה ליושנה ונשנע את החפלה השבועית של יום שישי מפורט סעיד לתדר, כולל האוכל והאווירה, כולל הוייב וכולל השיכורים השמחים! תודו שהתגעגעתם לשישי בצהריים בתדר… אבל היהלום שבכתר הוא מי שיגיע לחגוג איתנו- לא אחר מהאיש, המיתוס, האגדה החיה והבוזוקי – טריפונס!!! אנחנו שותים ציזיקי קר כבר מעכשיו כדי להירגע.

יום שבת 25.8:

22:00-00:00 – נעם ענבר מגיע לסשן לילי שישודר גם בקול הקמפוס. נעם ענבר (הבילויים) הוא כל מה שמוזיקאי רוצה להיות: נבון מאוד, נגן מופלא, כותב טקסטים בחסד עליון ובעל זקן יפה שכזה. בשבת בערב יגיע ענבר לאולפן התדר, בו ישמיע לנו מנגינות יפות וככל הנראה גם ילמד אותנו לא מעט דברים חדשים על החיים.

נתראה בתדר!

לפרטים: ליאור – 0526502011 // נועה – 0524681475 // [email protected]

למידע על קורסים ומסלולים