קורס רדיו וקריינות במכללת BPM, תל אביב

בשנתיים האחרונות הפכה מכללת BPM לגוף מוביל בתחום הרדיו האינטרנטי האיכותי.
ברקורד של המכללה, אפשר למצוא שיתופי פעולה עם רדיו “הקצה” (תחנת האלטרנטיב של יוצאי גלגלצ קוואמי ונדב רביד) שמשדרת מאולפני המכללה שנבנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר ו-“תדר” (רדיו-בר+מועדון הופעות מצליח במרכז תל אביב), אותו המכללה בנתה בהתאם לצרכים הספציפיים של התחנה, מסייעת בתפעול ואף שותפה בתוכן המשודר ב”תדר”, זאת במקביל לפעילות קורס הרדיו המקיף שלה, שהפך תוך זמן קצר לאחד המבוקשים והפופולאריים בארץ.

מכללת BPM שואפת לקדם את תרבות הרדיו האינטרנטי בישראל, לכוון ליצירת תוכן איכותי ברמה גבוהה של סאונד והפקה, על ידי הקמת בית יצירה חי ופעיל של רדיו, בשיתוף הסטודנטים והמרצים ולספק פלטפורמה איכותית ליצרני תוכן מגוונים שנבחרו בקפידה. המכללה מקווה להכשיר דור חדש של אנשי רדיו המוכן לעתיד של המדיום הזה, שמשתנה וצפוי עוד לעבור מהפכות תוכן וצורה נוספות, בארץ ובעולם.

BPM מספקת פלטפורמה טכנית והכשרתית מקיפה להקמה ותפעול תחנות רדיו אינטרנט: אולפן רדיו מתקדם בסטנדרטים הגבוהים ביותר הנהוגים בארץ, צוות טכני לתמיכה מקיפה בזמן השידורים, אנשי תוכן והפקה מיומנים וקפדנים, שירות סטרימינג  אמין ועוד, ומייצרת הלכה למעשה את דור תחנות ושדרי הרדיו הבא של ישראל.

קורס הרדיו של BPM יכשיר אתכם לכל התפקידים ומקצועות הרדיו: קריינות (כולל קריינות פרסומות), הגשה, עריכה מוזיקלית, הפקה, עריכת תוכן ותפעול אולפן רדיו, כל אלה על ידי מיטב המרצים בתחום – אנשי רדיו ותיקים ומנוסים.
הסטודנטים שלנו יכולים לאחר מכן להשתלב בתחנות הרדיו ה”מסורתיות”, לשדר פודקאסטים מהבית ואף להשתלב בפרויקטים השונים בהם נוטלת המכללה חלק.