סתיו נחמיאס

סתיו נחמיאס, בוגר המסלול המקיף לסאונד והפקה מוזיקלית במכללת BPM, לקח רגע אחרי סיום הלימודים חלק בהפקת אלבום פלטינה! כל זאת לצד עשייה משותפת עם אמנים מרכזיים כמו עידן עמדי, שלומי שבת, יובל דיין, אור בן-ברוך ועוד רבים וטובים העובדים בתשע-סטודיו בבעלות פטריק סבג בו הוא עובד.

החשיפה הראשונה של סתיו לעולם העבודה במוזיקה הייתה בגיל 11, כאשר דרך בן דוד שלו שהוא DJ ומפיק מוזיקלי הפגיש אותו עם העולם המקצועי הזה. עם הזמן ההתעניינות הפכה לעשייה מוזיקלית, כשסתיו החל להפיק ביטים ובגיל 16 גם לתקלט בעצמו. התגובה החיובית שסתיו קיבל בשלב מוקדם שיכנעה אותו כי הוא רוצה להעמיק בעולם המוזיקה, ולאחר שירותו הצבאי הבין כי הוא רוצה להפוך את המוזיקה לעיסוק המרכזי שלו. את הצעד המשמעותי בקריירה שלו התחיל ב-BPM, כאשר השתמש בחסכונות שהיו לו כדי ללמוד במסלול BSP במכללה, שם הכיר מרצים וחברים שמלווים אותו עד היום. אך אולי ההיכרות הגורלית ביותר במסגרת המכללה הייתה עם הזמר-יוצר אור בן-ברוך, גם כן סטודנט במסלול BSP, שהפיק את שיריו אצל פטריק סבג. אור יצר את הקישור בינו לבין סתיו, וסתיו שהתחיל מיד לאחר הלימודים לעבוד כטכנאי באולפניו של פטריק, החל באופן כמעט מיידי לעבוד עם השמות שרק חלם על לעבוד איתם זמן קצר לפני כן.

מאז, סתיו לוקח באופן קבוע חלק בהפקות של אמנים מן השורה הראשונה של תעשיית המוזיקה הישראלית, מביניהם גם בניה ברבי, איתו עבד על האלבום ‘מישהו איתי כאן’ (הכולל גם שירים שהופקו ע”י בוגר אחר שלנו, מתן דרור) שזכה זמן קצר לאחר יציאתו בתואר אלבום פלטינה! אנחנו מאמינים שמדובר בתואר ראשון מתוך רבים שסתיו יקטוף לאורך הקריירה שלו.