עומר לוז (Peter Spacey)

עומר לוז, בוגר מסלול BSP המקיף לסאונד והפקה מוזיקלית המוכר גם בשם האמן שלו Peter Spacey, הספיק לעשות כברת דרך רצינית כמוזיקאי מגיל צעיר, עם עשייה בינלאומית המשלבת מספר תחומי אומנות.

דרכו של עומר התחילה כבר בגיל צעיר באופן טבעי לבית המוזיקלי בו גדל, כשהתחיל ללמוד פסנתר קלאסי וג’אז בתור ילד, תוך כדי שכבר התחיל להתנסות ביצירה ותקלוט של מוזיקה אלקטרונית דרך סינתיסייזרים שהיו בבית ילדותו ופטיפון שקנה בהמשך הדרך. עד גיל 18 המוזיקה כבר הייתה חלק מרכזי בחייו, כאשר מצא את עצמו כפרפורמר בלהקות, מפיק מוזיקה אלקטרונית בבית ודיג’יי במסיבות.

לאחר שסיים את שירותו הצבאי, רצה להעמיק בעולם המוזיקה ולהתמקצע על מנת להיות מוזיקאי במשרה מלאה, מה שהוביל אותו ללימודים במסלול BSP במכללה. עומר משתף שבמסגרת הלימודים נחשף לעולם תוכן עמוק ורחב שעזר לו להבין מוזיקה ברמה גבוהה יותר, וזוכר שיעורים חשובים שפגשו אותו בהמשך הדרך ממרצים כמו גיא בן צבי, יחזקאל רז, חגי דוידוף ועוד.

מאז, במשך עשור וחצי של עשייה מוזיקלית, הספיק לשתף פעולה כמפיק מוזיקלי, נגן, יוצר ודיג’יי, באולפן ו/או על במות בפרויקטים שונים ביניהם: Choke, Bemet, Shtuby, System Ali, Netta Barzilai, נועה קירל, אלון אולארצ’יק ועוד.

כיום, פעיל עם פרויקט הסולו שלו פיטר ספייסי, במסגרתו יוצר מוזיקה בהיקף בינלאומי שהגיעה ל-HBO, נשיונל ג’יאוגרפיק, פרסומות ושיתופי פעולה עם חברות כמו Waves, Artlist, Mitsubishi ו-Samsung, ויצירת אומנות המתממשקת עם סוגי אומנות אחרים כמו מוזיקה עם מדיה ויזואלית, מיצגים, הופעות אודיו-ויזואליות, עבודות NFT שמוצגות במוזיאון ת”א, בלונדון וארה”ב, מציאות רבודה (AR) ועוד רבים!

 

לאתר הבית של הפרויקט Peter Spacey

להאזנה למוזיקה של Peter Spacey ב-Spotify