לימודי שירה ופיתוח קול – קורס ממוקד לזמרים יוצרים

רוצים לקחת את האהבה שלכם לכתיבה, הלחנה ושירה לשלב הבא?
מסלול זמר יוצר נבנה בדיוק בשבילכם. במסלול ילוו אתכם החל מהצעדים הראשונים ועד שתשתלבו בהצלחה בתעשיית המוסיקה.

 

למה כדאי ללמוד במסלול זמר יוצר?


קול יפה וכמה אקורדים זה לא מספיק: להיות זמר יוצר זה מקצוע לכל דבר. כדי להגשים את החלום ולפתח את קריירה בתחום, עליכם ללמוד באופן מקצועי מהטובים ביותר בתעשייה. כל הזמרים היוצרים הגדולים הגיעו לפסגה לאחר למידה יסודית וממושכת של החומרים מהם עשויים שירים. תהליך הלמידה יאפשר לכם למצוא את הקול שלכם , ובסופו תדעו כיצד לבטא את עצמכם בצורה הטובה ביותר, ואיך להגיע עם המוזיקה שלכם לקהל הרחב. במקום לחכות למוזה, במהלך הלימודים תתרגלו כתיבה והלחנת שירים מדי שבוע, עליהם תקבלו פידבק מלא מנבחרת המרצים במסלול, שמורכבת מהשמות הגדולים בתעשייה. העבודה המרוכזת והנמרצת במהלך הלימודים תאיץ את ההתפתחות שלכם ותסייע לכם להפוך את החלום לקריירה.

 

יתרונות קורס שירה ופיתוח קול ממוקד במסלול זמר יוצר

לקורס שירה ופיתוח קול במסגרת לימודים ממוקדים לזמרים יוצרים במכללת BPM ישנם מספר יתרונות בולטים:

 

כל הכלים להצלחה כזמרים יוצרים


הלמידה התיאורטית במסלול, שכוללת לימודי תיאוריה מוזיקלית, פיתוח שמיעה, סדנת מקלדת ועוד, תעניק לכם את כל היסודות שמהווים את הבסיס להתפתחות המקצועית שלכם. הטכניקות שתלמדו יסייעו לכם לכתוב ולהלחין שירים מגוונים ועשירים יותר. הלמידה תסייע לכם לצאת מתבניות המחשבה והפעולה הקיימות שהתרגלתם אליהן, ולבנות ארגז כלים שישמש אתכם לאורך כל שנות הקריירה שלכם.

 

גישה מעשית בקורס לימודי שירה וכתיבת שירים לזמרים יוצרים

במהלך הלימודים לא תסתפקו בשיעורי בית ובכתיבת טקסטים ושירים, אלא תלמדו איך לעמוד מול קהל במגוון אירועים והופעות. עוד במהלך הלימודים תופיעו במועדונים מובילים דוגמת האוזןבר, בר גיורא, בית היוצר ועוד.

 

שילוב זמרים ויוצרים בתעשיית המוסיקה

שילוב הסטודנטים והבוגרים בפרויקטים והאירועים המובילים בתעשיית המוסיקה מהווה עבורנו ערך עליון ומרכזי.
במהלך המסלול ולאחר מכן תוכלו להשתלב בפרויקטים השיווקים המגוונים של המכללה ולקבל עזרה ביחסי ציבור עם התוצרים שלכם בהמשך הדרך.

 

בוגרת מסלול זמר יוצר, עדן חרמוני, בקליפ בפרויקט BPM @ NIGHT

 

נבחרת המרצים המובילים בתחום השירה ופיתוח קול

נבחרת המרצים במכללה מורכבת ממוזיקאים, מפיקים ויוצרים מנוסים ומוכרים הפעילים בתעשיית המוסיקה המקומית והבינלאומית:
נועם חורב, דויד פרץ, דניאלה ספקטור, תומר ישעיהו, רותם בר-אור, גיא בן צבי, עדי אולמנסקי, עידו לדרמן, אופיר ונדר, אייל ריץ’, יריב עציון ועוד מרצים ואמנים אורחים. למרצים שלנו הכרות מעמיקה של עשורים רבים עם התעשייה, והם תורמים מניסיונם העשיר לסטודנטים ולבוגרים ומלווים אותם בתהליכי היצירה לאורך הלימודים.

 

יחס אישי לכל סטודנט בקורס

הכיתות המצומצמות (עד 16 סטודנטים/ות בכיתה) מאפשרות למרצים להעניק יחס אישי ומשוב מיידי בגובה העיניים במהלך השיעורים ובהפסקות, ומהווים מנטורים עבור הסטודנטים. הכיתות הקטנות מאפשרות לטפח את הסטודנטים המצטיינים ולהבטיח שלא תבלעו בים של סטודנטים אחרים. צוות המכללה, המנהלה והמרצים יוצרים סביבה תומכת שמעודדת הבעה אישית ויצרתיות שתאפשר לכם את הבטחון לחשוף את היצירה שלכם לעולם.

 

כלים לניהול קריירה בתעשיית המוסיקה כזמרים יוצרים

לעשות מוזיקה מדהימה זה לא מספיק – צריך לדעת איך לשווק אותה ואיך למתג את עצמכם. במהלך הלימודים תלמדו איך לנהל את הקריירה שלכם מהטובים ביותר – תפגשו עם נציג של חברת תקליטים מובילה, עם עורכי דין שיסבירו לכם איך להתנהל נכון ועוד.

 

בוגר BPM צביקה פורס (צביקה לורבר) משתתף באחד מהפרויקטים הרבים של המכללה

 

שיעורי פיתוח קול פרטיים


שירה היא כמו נגינה בגיטרה: לפני שמתחילים לנגן, חייבים להתאמן. שיעורי פיתוח קול חיוניים להבנה של עבודה נכונה עם מיתרי הקול, וכן על מנת להמנע מצרידות ומפגיעה במיתרים. במהלך המסלול תקבלו 48 שיעורי פיתוח קול אישיים עם מורה פרטית שתלווה אתכם לאורך כל הדרך, ותעזור לכם למצוא את הקול הפנימי שלכם. בשיעורים אלו תמצאו את המנעד שלכם ותלמדו כיצד להשתמש בו ולהרחיב אותו, תרכשו מיומנויות וטכניקות לעבודה נכונה שיסייעו לכם לשיר בצורה מדויקת, ולבסוף, תלמדו כיצד להביע את עצמכם באמצעות הקול שלכם.

רוצים ללמוד עוד? היכנסו למאגר המדריכים והטיפים שלנו לפיתוח קול

 

הופעות חיות במועדונים מובילים מול קהל

במהלך קורס זמר יוצר תצברו את כל הכלים הפדגוגים להתחיל להופיע לבד עם חומרים מקוריים משלכם, ואף תופיעו על במות אמיתיות במועדוני הופעות מובילים במסגרת במופע האמצע האקוסטי ומופע הסיום עם “Full Band” עם עיבודים מלוטשים לשירים מקוריים שלכם! תמונות מהופעות קודמות:

לימודי שירה - מכללת BPM
לימודי הלחנה – מכללת BPM
פיתוח קול – מכללת BPM

עבודה עם הרכב

בשיעורי העיבוד תצטרף אליכם להקת BPM, שתעזור לכם לעבד את השירים המקוריים שלכם לפי החזון שלכם. אנחנו מעמידים לרשות הסטודנטים נגנים מקצועיים ומנוסים , ממסלול ההפקה BSP360, כך שתוכלו לקחת שליטה מלאה על עיבוד השירים שלכם, ולהכיר את הדור הבא של המוזיקאים המובילים בתעשייה.

מתוך מופע הסיום של מסלול זמר יוצר באוזןבר בתל אביב – אורי יעקובצ’ק, בר עמרם וחופית אינצ’י.

 

לימודי קיובייס מהטובים ביותר

אל תגבילו את עצמכם לארבעה אקורדים: במהלך המסלול תלמדו לעבוד בתכנת Cubase, התכנה המועדפת על מיטב היוצרים. במקום לשלם הרבה כסף למפיקים, תוכלו להפיק ולעבד סקיצות מקצועיות לשירים שלכם באולפן הביתי או במתקני הלימודים המתקדמים של המכללה. מכללת BPM היא ה Authorized Training Center הראשון בארץ ובין הבודדים בעולם ללימוד תוכנת קיובייס של חברת Steinberg העולמית.

לרשותכם יעמדו כיתות מצוידות בתוכנות המתקדמות ביותר וכן חדר חזרות וחדר מיקס ומאסטרינג המתקדמים בתעשיית המוסיקה. מתקני הלימוד והאולפנים פתוחים עד השעות הקטנות של הלילה.
לפרטים וכל המידע על מסלול זמר יוצר – מסלול ממוקד של שנה אחת שנבנה במיוחד לזמרים יוצרים, בו תקבלו את כל הכלים להמשך הדרך: הלחנת שירים, כתיבת שירים, הפקת סקיצות, פרפורמנס על במה, פיתוח קול ולימודי שירה אישיים.